۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۱۳
کد خبرنگار: 1615
کد خبر: 83367023
۰ نفر

برچسب‌ها

اتاق اصناف برای آرامش جامعه ایفای نقش کند

گناوه- ایرنا- فرماندار گناوه گفت: اتاق اصناف حلقه اشتراک بین بازاریان، کسبه و مجموعه فرمانداری و سایر ادارات دولتی است که با عملکرد قوی خود می تواند آرامش خاطر اقتصادی و معیشتی مردم از جمله توزیع کالاهای اساسی را فراهم کند.

سیدعلی پاک نژاد روز دوشنبه در بازدید از مجموعه اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی این شهرستان افزود: پیگیری و ساماندهی صنوف فاقد پروانه کسب، برگزاری جلسه مکرر با هیات رئیسه و اتحادیه‌ها، بررسی مشکلات اصناف و هماهنگی با ادارات دولتی مرتبط از مهم‌ترین اولویت‌های اتاق اصناف این شهرستان باشد.

وی اظهار داشت: اتاق اصناف نماد ارزشمند بازار و منتخب اتحادیه‌های صنفی تلقی می‌شود و باید قدرتمند و با انگیزه ظاهر شود که لازمه آن تجهیز و توانمند سازی این تشکل از نظر سخت افزاری و نرم افزاری است تا بتواند بخوبی پیگیر حق و حقوق اصناف و تسهیل کننده امور اعضای خود باشد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناوه گفت: اتاق اصناف بازوی بسیار قوی کمیسیون نظارت است که می‌تواند در توسعه و پیشرفت منطقه کمک شایانی کند.

محمدحسین داریونی افزود: آموزش و توجیه کسبه قبل از ورود به سطح بازار از مهم‌ترین شاخصه‌های اولویت دار قانون نظام صنفی است که باید بخوبی به آن توجه کرد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

۶۱۶۴/‏۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =