۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۹:۴۴
کد خبرنگار: 2961
کد خبر: 83366969
۰ نفر

برچسب‌ها

ساخت ۳۰ واحد مسکونی در شهر بافق آغاز شد

یزد – ایرنا - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بافق گفت: عملیات اجرایی طرح ساخت ۳۰ واحد مسکونی در این شهر با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار از منابع داخلی اداره کل استان یزد آغاز شده است.

علیرضا طالعی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این واحدها در زمینی به مساحت ۶ هزار متر مربع و با زیربنای سه هزار و ۸۱۰ متر مربع به صورت ویلایی در مدت زمان ۱۲ ماه ساخته می شود.

وی اعتبار سرمایه گذاری اجرای این واحدها را افزون بر ۳۰ میلیارد ریال و مساحت سایت شهری بنیاد مسکن در بافق را ۱۵ هکتار ذکر کرد.

به گفته طالعی بر اساس طراحی موجود حدود ۴۲۰ قطعه زمین مسکونی در سایت پیش بینی شد که شامل فضای مسکونی، فضای‌های سبز، آموزشی، مذهبی و کاربری تجاری است که پس از تکمیل و آماده سازی فضای مناسبی برای شهروندان بافقی خواهد بود.

وی به فازهای اجرایی طرح اشاره کرد و یادآور شد: غیر از این واحدهای مسکونی، سه طرح دیگر هم اجرا شد که در این سه مرحله ۶۱ واحد مسکونی از سال ۱۳۹۱ ساخته شد و با شرایط مناسب تحویل متقاضیان شده است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بافق به برنامه‌های روستایی سال ۹۸ این اداره در خصوص ساخت واحدهای مسکونی اشاره کرد و یادآور شد: در سال جاری ساخت ۱۴ ساختمان در روستای باقرآباد و ۴۰ واحد نیز در روستای صدرآباد پس از تأمین اعتبار عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

سال گذشته ۳۰ واحد مسکونی شهری و روستایی از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بافق در این شهرستان ساخته و تحویل متقاضیان شد.

مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری بافق در فاصله ۱۲۰ کیلومتری جنوب شرق یزد قرار دارد.

۷۵۴۳/ ۲۰۴۷/‏

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =