امام جمعه اردبیل از  برگزاری خوب لیگ والیبال ملت های جهان  قدردانی کرد

اردبیل -- ایرنا - امام جمعه اردبیل و نماینده ولی فقیه در استان روز دوشنبه در پیامی از مسئولان و دست اندرکاران برگزاری مسابقات جهانی والیبال در اردبیل قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا، در بخشی از پیام آیت الله سیدحسن عاملی آمده است: با حمد و سپاس به درگاه حضرت احدیت و درود بر ارواح طیبه شهدا، بر خود لازم می دانم به عنوان خادم استان از مسئولان محترم استان و همچنین از وزیر محترم ورزش و جوانان جناب آقای دکتر سلطانی‌فر تشکر کنم که با اجرای مسابقات جهانی والیبال در اردبیل، نشاط، شادی، سرور، غرور و انبساط خاطر اهالی استان مخصوصاً جوانان را فراهم و نام اردبیل کهن را به آنتن‌های ملی و جهانی بردند و نگاه بیش از یک میلیارد انسان در دنیا را به اردبیل به مصداق "بلدۀ طیبۀ و رب غفور" معطوف نمودند.

امام جمعه اردبیل در ادامه این پیام افزوده است: همچنین از جوانان بسیار عزیزی که با حضور حماسی، مؤدبانه، آگاهانه و عفیفانه خود در استادیوم و خارج از استادیوم شرف و عزت برای استان و امیدواری برای تیم ملی درست کردند صمیمانه تشکر می‌کنم. ندای «ایران، ایران» جوانان عزیز ما ندای عزت، صیانت و اقتدار بود و بالاخره تشکر ما از اعضای پر افتخار تیم ملی والیبال کشور است که غرور ملی و مقدس ملت ما را حفظ و کشور عزیز ما را صدرنشین کردند.

به نوشته این پیام، کشور ما و ملت ما و اعضای پر افتخار تیم‌های ملی ما و تمام قهرمانان ملی و دانشمندان و نخبگان علمی صدرنشین هستند و صدر نشین خواهند ماند. به امید آنکه در آینده خاک پاک این استان میزبان حماسه‌های بزرگ ورزشی دیگر باشد.

هفته چهارم مسابقات والیبال ملت‌های جهان از روز ۳۱ خرداد با حضور چهار تیم ایران، فرانسه، استرالیا و پرتغال در ورزشگاه رضازاده اردبیل برگزار شد.

۶۰۱۸/‏۶۰۱۶

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha