۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۷:۲۳
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 83366624
۰ نفر

برچسب‌ها

حوادث کار در زنجان هشت درصد افزایش یافت

زنجان - ایرنا - مدیرکل پزشکی قانونی استان زنجان گفت: طی ۲ ماهه اول امسال ۷۶ مورد حوادث ناشی از کار در این استان به ثبت رسید که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۷۰ حادثه دیده، افزایش ۸.۵۷ درصدی نشان می دهد.

دکتر مهرداد ستاره روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی مدت یاد شده یکهزار و ۸۱۱ مورد نزاع در پزشکی قانونی این استان به ثبت رسید که این تعداد در مدت مشابه سال گذشته با یکهزار و ۷۶۴ مورد، افزایش ۲.۶۶ درصدی دارد.
وی اظهار داشت: مجموع معاینات انجام شده در ۲ ماهه امسال نیز ۶ هزار و ۱۴۵ مورد بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که پنج هزار و ۹۰۰ مورد بود، ۴.۱۵ صدم درصد افزایش دارد.
این مسئول ادامه داد: شمار معاینه تصادف انجام شده طی مدت یاد شده یکهزار و ۱۴۲ مورد که این تعداد در مدت مشابه پارسال یکهزار و ۱۳۸ مورد ثبت شد.
وی اضافه کرد: بر این اساس در مدت یاد شده چهار مورد مرگ ناشی از غرق شدگی در این استان گزارش شد که در مدت مشابه سال گذشته موردی ثبت نشده بود، افزایش، ۴۰۰ درصدی را نشان می‌دهد.
مدیرکل پزشکی قانونی استان زنجان ادامه داد: مرگ‌های ناشی از مصرف مواد مخدر و روانگردان در همین مدت ۱۰ مورد گزارش شد که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته که هشت مورد بود افزایش ۲۵ درصدی را نشان می‌دهد.
به گزارش ایرنا، سال گذشته ۲۸۰ نفر بر اثر حوادث ناشی از تصادفات در جاده‌های این استان جان باختند که این تعداد در مدت مشابه سال گذشته ۲۱۹ نفر بود.

۹۶۴۶/‏۸۰۶۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =