سیاست فدراسیون تقسیم والیبال در سراسر کشور است

اردبیل - ایرنا- مدیرکل امور استان های فدارسیون والیبال ایران با اشاره به افزایش روز به روز علاقمندی مردم به والیبال گفت که سیاست فدراسیون تقسیم این رشته در سراسر کشور است.

میلاد تقوی روز یکشنبه در حاشیه مسابقات هفته چهارم لیگ ملت‌های جهان در اردبیل افزود: با اینکه برخی استان‌ها دارای پیشینه زیاد در والیبال هستند اما نگاه ما به تمام مناطق یکسان بوده و در تلاش هستیم تا رشته والیبال را در سراسر کشور توسعه دهیم.

وی اضافه کرد: تجربه اردبیل در میزبانی موفق رقابت‌های والیبال آسیایی و لیگ ملت‌های جهان استعدادهای نهفته در مناطق مختلف کشور را به نمایش گذاشته و مسئولان را به این باور رساند که باید نگاه گسترده به تمامی استان‌ها و استفاده از ظرفیت‌های مختلف آنها داشته باشند.

او اضافه کرد: هم اکنون باب واگذاری میزبانی رقابت‌های مهم بین المللی به استان‌های با استعداد در کشور باز شده و درخواست‌هایی نیز در این زمینه به فدراسیون رسیده است.

تقوی اظهار کرد: برگزاری مسابقات جهانی در اردبیل و ارومیه نخستین تجربه ما در برگزاری مسابقاتی در این سطح در استان‌ها بود و به تجربیات و اندوخته‌های خوبی نیز دست یافتیم.

به گفته وی، شهرهای اردبیل و ارومیه با برگزاری این مسابقات و تجربه‌ای که کسب کرده اند بعنوان سرمایه‌ای هستند که باید قدر آن را دانسته و در موقع مناسب دوباره از آنها استفاده کرد، دیگر استان‌ها هم باید از تجربه میزبانی اردبیل استفاده کرده و خود را آماده برگزاری اینگونه مسابقات کنند.

وی با بیان داشته‌های خوب اردبیل در زمینه تجهیزات و امکانات مهمترین سرمایه و ویژگی این استان ر ا داشتن تماشاگران پرشور دانست که بعنوان یار نهایی تیم ملی عمل کرده و عاملی تأثیرگذار در پیروزی ملی پوشان بر حریفان خود بوده اند.

مدیرکل امور استان‌های فدارسیون والیبال با اشاره به بازی‌های خوب تیم ملی در این دوره از مسابقات گفت: امسال شرایط خوبی داریم و انتظار داریم تا روی یکی از سکوهای جهانی قرار گیریم.

۶۰۱۶

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha