مسابقات لیگ ملت های جهان در اردبیل بسیار مطلوب در حال برگزاری است

اردبیل- ایرنا- مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و امور جوانان تاکید کرد که رقابت های هفته چهارم لیگ ملت های جهان در اردبیل تاکنون بسیار مطلوب برگزار شده و نباید با برخی حواشی کوچک این کار بزرگ تحت شعاع قرار گیرد.

«جعفر سطوتی» روز یکشنبه در حاشیه هفته چهارم لیگ ملت‌های جهان در اردبیل به خبرنگار ایرنا گفت: همه ما ایرانی هستیم و باید متحد و یک دل بیشتر از گذشته ضمن زمینه معرفی ایران به عنوان کشوری متمدن و با مردمی مهربان و صلح دوست زمینه میزبانی مطلوب از رقابت‌های بین المللی را در کشور فراهم کنیم.

وی با اشاره به حمایت خوب و پرشور تماشاگران اردبیلی از تیم ملی در ۲ دیدار گذشته از تمامی مردم، اصحاب رسانه و دست اندرکاران مسابقات خواست تا همچون گذشته با پرهیز از حواشی و تشویق یکپارچه تیم ملی والیبال ایران زمینه پیروزی این تیم در برابر تیم ملی فرانسه را فراهم کنند.

او تاکید کرد که خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای باید با رعایت اخلاق حرفه‌ای اجازه بزرگ نمایی و انعکاس مسایل کوچک و غیر مهم و در نتیجه هدر شدن زحمات و تلاش‌های انجام شده برای میزبانی شایسته رقابت‌های هفته چهارم والیبال مردان جهان در اردبیل را ندهند.

سرپرست فدراسیون والیبال ایران نیز گفت: همگان باید تلاش کنیم تا با پرهیز از دامن زدن به حواشی کوچک و کم اهمیت فرهنگ و اصالت ایران و ایرانی را به مردم جهان معرفی کنیم.

افشین داوری ابراز امیدواری کرد با همدلی و انسجام هرچه بیشتر تماشاگران، اهالی رسانه و همه دست اندرکاران و عوامل حاضر در این دوره از مسابقات شاهد پایانی خوش با خاطره‌ای دل انگیز در مسابقات لیگ ملت‌های جهان باشیم.

هفته چهارم مسابقات لیگ والیبال مردان جهان که از جمعه گذشته در ورزشگاه رضازاده اردبیل آغاز شده امروز با دیدار بلندقامتان تیم ملی والیبال ایران در برابر فرانسه پایان می‌یابد.

تیم ملی والیبال ایران بر اساس اعلام فدراسیون جهانی والیبال بعنوان نخستین تیم به مرحله نهایی مسابقات لیگ ملت‌های جهانی راه یافته است.

۶۱۳۰/۶۰۱۶

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha