سرمربی پرتغال: مبارزه می‌کنیم تا در لیگ ملت‌ها بمانیم

اردبیل - ایرنا - سرمربی تیم ملی والیبال پرتغال گفت: همچنان به مبارزه خود ادامه می‌دهیم تا در فصل آینده لیگ ملت‌ها هم باقی بمانیم.

هوگو سیلوا در نشست خبری پس از مسابقه تیم‌های استرالیا و پرتغال اظهار داشت: به زمان نیاز داریم تا از این وضعیت خارج شویم و دیگر چنین شکست‌هایی را تجربه نکنیم. همچنان به مبارزه خودمان را ادامه می‌دهیم. این مسابقات فرصت خوبی برای بازیکنان ما بود که درس بگیرند.

وی درباره شانس پرتغال برای باقی ماندن در لیگ ملت‌ها گفت: هنوز سه بازی هفته آینده باقی مانده است و تلاش می‌کنیم که در این سه بازی نتایج خوبی بگیریم و در فصل آینده لیگ ملت‌ها هم حضور داشته باشیم.

تاوارس بازیکن پرتغال هم در این نشست خبری گفت: این مسابقات تجربه خوبی برای ما بود. هر چند امروز نتوانستیم مقابل سرویس‌های بازیکنان استرالیا مقاومت کنیم. همچنان به تلاش برای باقی ماندن در لیگ ملت‌ها ادامه می‌دهیم اما هدف اصلی ما لذت بردن از حضور در مسابقاتی در این سطح بود.

در سومین روز هفته چهارم لیگ ملت‌ها، استرالیا با نتیجه سه بر صفر از سد پرتغال گذشت. رویارویی این دو تیم برای مشخص شدن تیم سقوط کننده از لیگ ملت‌ها اهمیت زیادی داشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha