عاشقانه های پیامکی «نیمار» و آبی اناری ها در آستانه بازگشت

تهران- ایرنا- دست کم این طور به نظر می رسد که مذاکرات «نیمار» با باشگاه بارسلونا در مراحل ابتدایی به سر می برد اما مرد برزیلی نسبت به بازگشت به نیوکمپ متقاعد شده و با ارسال پیامکی به هم تیمی های آینده و شاید گذشته‌اش اطمینان خاطر داده است.

نیمار همیشه توجهات را به خود جلب می کند؛ او کوپا آمریکا را از دست داده اما نامش همه جا شنیده می شود؛ در درجه اول به خاطر اتهامات تجاوزی که اخیراً علیه وی مطرح شده و دوم به دلیل بازگشت احتمالی وی به بارسلونا.

از آنجا که نیمار ستاره این روزهای سلسائو است، رسانه های برزیل تک تک تحرکات مربوط به وی را به دقت زیر نظر دارند.

این در حالی است که مهاجم برزیلی در تلاش است تا از انظار عمومی مخفی بماند؛ او برای دیدن بازی های برزیل در کوپا حاضر نشد؛ مثل گذشته در شبکه های اجتماعی فعال نیست و تنها باری که در روزهای اخیر آفتابی شده، به پنجشنبه هفته گذشته باز می گردد؛ جایی که با هم تیمی های برزیلی‌اش ملاقات کرد و در ادامه برای رسیدگی به مصدومیت قوزک پا به بیمارستان سائو پائولو مراجعه کرد و در تیررس خبرنگاران و عکاس قرار گرفت.

از آن زمان به بعد اطلاعات کمی در مورد نیمار در دست است اما بازیکنان بارسا، دست کم تعدادی از آنان، خبرهای دست اولی از هم تیمی قدیمی‌شان دارند.

براساس اطلاعات به دست آمده توسط تارنمای اسپورت اسپانیا، نیمار در آخرین پیامی که به بازیکنان بارسا ارسال کرده، نوشته است: خونسر باشید، می آیم.

نیمار به پیشرفت مذاکرات پی اس جی و بارسا اطمینان داشته و در تازه ترین مصاحبه ای که از وی منتشر شده نسبت به بازگشت به نیوکمپ تمایل نشان داده و حتی از رفتنش نیز ابراز پشیمانی کرده است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha