۲ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۷
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 83366022
۰ نفر

برچسب‌ها

مشکل فشار آب شهر کرمان رفع می شود

کرمان - ایرنا - مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمان با اشاره به مشکل فشار آب شهری طی روزهای گذشته گفت: مشکل فشار آب آشامیدنی و کم آبی برخی مناطق کرمان رفته رفته بهتر می شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

حسین غفاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنان مشکل فشار آب در برخی مناطق شهری کرمان و طبقات دوم، سوم و چهارم احساس می شود و مردم با قرار دادن مخزن آب و موتور پمپ در منازل مسکونی خود این مشکل را احساس نخواهند کرد.

وی با اشاره به وجود ۱۷۴ هزار مترمکعب منبع آب در کرمان اظهار داشت: قطعی برق روز جمعه گذشته موجب خالی شدن منبع های آب شهر کرمان شده و با آبگیری مجدد این مخازن زمان بر است و خوشبختانه آب از ۲ روز گذشته به سطح ایستابی رسیده است.
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمان با اشاره به گزارشات رسیده از فشار آب اندک در شهرک مطهری، باهنر و امام حسین کرمان گفت: اداره کل آبفا کرمان با توجه به گرمی هوا، آب را به صورت منطقه ای قطع نمی کند و مدیریت فشار انجام می دهد، به این صورت که آب در سطح شهر وصل است و با صرفه جویی در مصرف، آب به تمامی مناطق کرمان می رسد.

وی تصریح کرد: در صورتی که مردم صرفه جویی در مصرف آب داشته باشند، تابستان امسال مشکل کم آبی در استان نخواهیم داشت.

طی روزهای گذشته کاهش فشار آب در بسیاری از مناطق شهری کرمان احساس می شود و شهروندان زیاید به این امر گلایه دارند.

۷۴۲۰/‏‬ ۵۰۵۴

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =