۲ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۱
کد خبرنگار: 2089
کد خبر: 83365874
۰ نفر

برچسب‌ها

فرمانده انتظامی گرمسار: ۵.۵ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شد

سمنان- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار گفت: پنج هزار و ۵۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق بارگیری شده از یک واحد صنعتی در شهرستان گرمسار استان سمنان کشف شد.

سرهنگ محمد فوادیان روز یکشنبه به خبرنگاران اظهارداشت: مأموران پلیس آگاهی گرمسار هنگام گشت زنی در محور گرمسار به سمنان با مشکوک شدن به یک دستگاه کامیونت، این وسیله نقلیه حامل سوخت را متوقف کردند.

وی بیان کرد: در بازرسی به عمل آمده از کامیونت مشخص شد که این خودرو حامل پنج هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل بود، خودرو به همراه محموله قاچاق توقیف و به همراه متهم به یگان انتظامی هدایت شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار با بیان اینکه ارزش این محموله قاچاق سوخت بنا بر نظر کارشناسان ۲۷۵ میلیون ریال بود، اضافه کرد: محموله از یک واحد صنعتی در شهرستان گرمسار بارگیری شد و در حال انتقال به شهر سمنان بود.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار یادآور شد: پس از هماهنگی به عمل آمده با مقام قضائی، پرونده متهم تشکیل برای پیگیری قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

۸۸ میلیارد و ۸۲۳ میلیون و ۴۶۶ هزار ریال انواع کالای قاچاق در دو ماه ابتدایی سال ۹۸ در استان سمنان کشف شد.

به گزارش ایرنا، با نامگذاری سال ۹۸ از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام «رونق تولید» مأموریت حساس و مهم برخورد با قاچاق کالا و ارز به طور ویژه در دستور کار امسال پلیس قرار گرفته است و برنامه‌های حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای ارتقا و بهبود فعالیت‌های این حوزه در قالب قرارگاه جهادی تجمیع می‌شود.

۹۸۹۱/‏۶۱۰۳

اخبار مرتبط