رضایی: «مثبت ۴۰» برنامه‌ای خاطره‌محور است

تهران- ایرنا- مجری مطرح دهه 60 تلویزیون، گفت: برنامه «مثبت ۴۰» رویکردی خاطره‌محور دارد و قرار است به همراه گیتی خامنه این برنامه تلویزیونی را اجرا کنیم.

الهه رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا از شروع یک همکاری جدید با گیتی خامنه خبر داد و گفت: مدتی پیش درباره ساخت یک برنامه نوستالژیک صحبت‌هایی شد و یک ساعت قبل خبر رسمی آغاز پیش تولید این برنامه از طریق تهیه کننده به من داده شد.

وی افزود: نام این برنامه «مثبت ۴۰» است و در تلاش هستیم تا در آینده‌ای نزدیک روی آنتن شبکه آموزش برود.

رضایی خاطرنشان کرد: مثبت چهل رویکردی خاطره‌محور دارد و قرار است من به همراه گیتی خامنه که هر دو مجری‌گری در حیطه کودک را در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ تجربه کردیم این برنامه تلویزیونی را اجرا کنیم.

مجری قدیمی تلویزیون با اشاره به اینکه امروز جلسه‌ای درباره با چگونگی مراحل تولید مثبت ۴۰ برگزار خواهد شد، گفت: مدتی پیش برنامه بچه‌های دیروز که یک برنامه نوستالژی بود را روی آنتن بردیم. در این برنامه به کارتون‌هایی می‌پرداختیم که در دهه شصت و هفتاد روی آنتن رفته بودند و خاطره ساز شده و در یادها مانده بودند.

رضایی با بیان اینکه بچه‌های دیروز یک برنامع موفق و پر بیننده شد، افزود: برنامه تلویزیونی مثبت ۴۰ نیز در ادامه همین برنامه ساخته خواهد شد با این تفاوت که این بار فقط به کارتون‌ها نمی‌پردازیم بلکه قرار است درباره همه برنامه‌هایی که در دهه شصت و هفتاد خاطره انگیز شدند از جمله شعر و موسیقی گرفته تا برنامه های جذاب دیگر استفاده خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: فعلاً خود من نیز در همین حد اطلاعات دارم و اطلاعات تکمیلی بعد از جلسه امروز در اختیار اعضای گروه قرار خواهد گرفت.

افسانه مهربانی تهیه کنندگی برنامه «مثبت ۴۰» را بر عهده دارد که از شبکه آموزش پخش خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =