استاندار البرز تاکید کرد: روند پاسخگویی به مکاتبات و امور مردم تسریع شود

کرج - ایرنا - استاندار البرز تاکید کرد که با هدف تکریم ارباب رجوع و تسهیل ارایه خدمت به شهروندان باید روند پاسخگویی به مکاتبات و امور مردم بیش از پیش تسریع شود.

به گزارش ایرنا، عزیزاله شهبازی روز یکشنبه در جلسه معارفه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز افزود: ضرورت دارد روند پاسخگویی به امور و مکاتبات با سرعت بیشتری طی شود تا کار مردم روی زمین نماندو هیچ وقفه ای در رسیدگی به امور مردم جایز نیست.

وی ادامه داد: از معاون جدید هماهنگی امور اقتصادی انتظار می رود که بیش از پیش برای جلب مشارکت های اجتماعی واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در این استان برای بهبود و ارتقای زیرساخت هایی همچون آموزشی، بهداشتی، ورزشی بهره برداری کند.

شهبازی گفت: با پیگیری های صورت گرفته البرز جزو معدود استان هایی قرار گرفت که معاونت های اقتصادی و توسعه منابع آن تفکیک شد.
وی اضافه کرد: البرز به دلیل نرخ بالای مهاجرت و رشد روز افزون جمعیت دارای شرایط ویژه ای است که باید با اهتمام برای بهره برداری از ظرفیت های موجود در حوزه های مختلف تولید، صنعت، کشاورزی برای افزایش بسترهای اشتغال اقدام شود.
استاندار البرز اظهار داشت: از معاونت هماهنگی امور اقتصادی انتظار می رود که با برگزاری جلسات و کارگروه های زیر مجموعه خود با اهتمام ویژه ای وارد عمل شود چراکه این امور برای استان بسیار حائز اهمیت است.

دراین جلسه جهانگیر شاهمرادی به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز معرفی شد.

۸۰۲۹/‏۶۹۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =