باشگاه فوتبال شهر خودرو خراسان رضوی فعالیت رسمی خود را آغاز کرد

مشهد- ایرنا- معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: باشگاه فوتبال "شهرخودرو خراسان رضوی" فعالیت خود را در فصل جاری لیگ برتر به صورت رسمی آغاز کرد.

امیر زارعی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: باشگاه پدیده خراسان سال گذشته از نیمه فصل لیگ برتر به مجموعه شهر خودرو واگذار شد و مقرر گردید تا پایان فصل با نام پدیده شهر خودرو به فعالیت بپردازد.

وی اظهار داشت: با اتمام فصل گذشته لیگ برتر فوتبال فرایند نقل و انتقال و ثبت باشگاه با نام "شهرخودرو خراسان رضوی" نیز پایان یافت و این باشگاه به صورت رسمی با نام جدید در فصل جاری لیگ برتر فوتبال ظاهر خواهد شد.

تمرین آماده‌سازی تیم فوتبال شهر خودرو خراسان رضوی نیز روز گذشته با حضور یحیی گلمحمدی برگزار شد و به حرف و حدیثها در زمینه جذب وی توسط پرسپولیس پایان داد.

گلمحمدی در این جلسه گفت: سه بازیکن از تیم جدا شده اما نقل و انتقالات هنوز تمام نشده است و تا ۱۰ روز آینده دستکم سه بازیکن جدید جذب خواهیم کرد.

بر اساس اعلام باشگاه شهرخودرو خراسان رضوی تاکنون چندین فوتبالیست جدید جذب باشگاه شده اند که مهمترین آنها مهدی رحمتی دروازه بان و کاپیتان سابق تیم استقلال است.

۳۲۲۱ / ‏‬ ۶۰۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =