۲ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۹
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83365451
۰ نفر

برچسب‌ها

سه گیلانی به اردوی استعدادهای برتر کاراته دختران دعوت شدند

رشت - ایرنا - سه گیلانی به اولین مرحله اردوی آمادگی تیم منتخب استعدادهای برتر کاراته دختران کشور دعوت شدند.

دبیر هیأت کاراته استان گیلان روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: زبده ترین کاراته کاران رده‌های سنی نونهال و نوجوان دختر کشور به اردوی تیم منتخب کاراته دعوت شدند که یک کاراته کار در رده سنی نونهالان و دو ورزشکار نوجوان از گیلان نیز عضو این تیم هستند.

حمیدرضا سلیمی افزود: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون کاراته، فرناز پروغلامی از استان گیلان در رده سنی نونهالان و در وزن ۵۲- کیلوگرم به اردوی آماده سازی تیم منتخب استعدادهای برتر کاراته دعوت شد.

وی ادامه داد: همچنین زهرا ابراهیمی در وزن ۴۲- کیلوگرم و آتنا محبوب بشری در وزن ۵۴+ کیلوگرم دیگر کاراته کاران دختر گیلانی هستند که در رده سنی نوجوانان به اردوی تیم منتخب استعدادهای برتر کشور دعوت شدند.

وی بیان کرد: اولین مرحله اردوی آماده سازی تیم منتخب استعدادهای برتر کاراته دختران کشور در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان از روز ششم تیر ماه جاری در استان لرستان آغاز می‌شود و کاراته کاران دعوت شده در این مرحله از اردو به مدت سه روز زیر نظر کادر فنی این تیم تمرین می‌کنند.

سلیمی خاطرنشان کرد: امیدواریم که فرناز پورغلامی، زهرا ابراهیمی و آتنا محبوب بشری سه کاراته کار شایسته استان گیلان با موفقیت این اردو را پشت سر گذاشته و به عضویت تیم منتخب استعدادهای برتر کاراته دختران کشور درآیند.

۷۲۸۵ /‏۶۰۳۰

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =