۲ تیر ۱۳۹۸،‏ ۹:۵۸
کد خبرنگار: 1049
کد خبر: 83365414
۰ نفر
آتش سوزی در توقفگاهی در جاده تبریز - صوفیان مهار شد

تبریز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش‌ نشانی شهرداری تبریز گفت: آتش سوزی ۴ دستگاه تانکر سوخت بنزین و خودرو سواری در توقفگاهی در جاده تبریز - صوفیان مهار شد.

محمد قلیزاده، روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه این حادثه حدود ساعت ۲۲ دیشب روی داد، افزود: در این حادثه ۲ دستگاه خودرو سواری و ۲ دستگاه تانکر حامل سوخت بنزین در این توقفگاه دچار آتش سوزی شده بود.

وی اظهار داشت: به محض گزارش این حادثه، ماموران آتش نشانی ایستگاه‌های عملیاتی ۱۳، ۱، ۲، ۱۶، ۳ به سرعت به محل حادثه اعزام شده و اقدام به خاموش کردن این خودروها کردند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تبریز با اشاره به اینکه خودروهای سواری در اثر زبانه کشیدن شعله های آتش تانکرهای حامل سوخت بنزین دچار آتش سوزی شده بودند، گفت: گروهی از آتش نشانان با حفظ و رعایت اصول اطفاء حریق در آتش سوزی مخازن مایعات قابل اشتعال با سرد کردن تانکرها از انفجار مخازن جلوگیری کرده و گروه دیگر نیز اقدام به خاموش کردن آتش کردند.

قلیزاده ادامه داد: در اثر این آتش سوزی خودروهای سواری، کابین و قسمتی‌هایی از تریلی تانکرها و قسمتی از تریلی کانتینر مجاور تانکر طعمه آتش شد.
وی اعلام کرد: براساس اعلام شاهدان عینی حادثه، ۲ تن نیز دچار صدمات جانی شده بودند که قبل از رسیدن آتش نشانان به اورژانس منتقل شده بودند.

۸۰۲۳/۳۰۷۱‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =