بازیکنانم با بازی متفکرانه اندونزی را شکست دادند

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران گفت: بازیکنانم با یک بازی متفکرانه و به دور از استرس توانستند تیم اندونزی را شکست دهند.

به گزارش ایرنا، حمید شاندیزی روز شنبه در نشست خبری بعد از بازی تیم های فوتسال زیر ۲۰ سال ایران و اندونزی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: بازیکنان تیم اندونزی نیز بازی خوبی از خودشان به نمایش گذاشتند اما این شاگردان من بودند که با سوار شدن بر بازی حریف را ۹ بر یک شکست دادند.

وی همچنین با انتقاد از مطلب یکی از خبرنگاران به نقل از وی که نوشته بود " تیم ژاپن شانسی بازی را برد"، یادآوری کرد: من گفتم تیم ژاپن از شانس هایی که در طول بازی برایش پیش آمده بود استفاده کرد و پیروز میدان شد و همین طور ما امروز از این شانس های بازی استفاده کرده و بر تیم اندونزی چیره شدیم.

شاندیزی، در خصوص برنامه بعدی تیم زیر ۲۰ سال ایران ادامه داد: این بازیکنان دیگر در این سنین وارد مسابقات نمی شوند و باید در سنین بالا شرکت کنند و ما مانند یک سرباز مطیع برنامه های فدراسیون هستیم.

سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال اندونزی نیز در این نشست خبری گفت: ما همه تلاش خودمان را انجام دادیم اما تیم ایران برتر میدان بود و به هیچ وجه نمی خواستند برای دومین بار در زمین خود ببازند.

سایان کارمادی، با تشکر از تلاش بازیکنان خود، در خصوص چرایی عدم تغییر تاکتیک بازی پس از دریافت گل های دوم و سوم مقابل ایران افزود: ما وقتی ۳ گل را دریافت کردیم می شد هر اتفاقی بیافتد و ما تمام تلاش خودمان را انجام دادیم تا بازی را برگردانیم که متاسفانه نشد.

تیم ایران در بازی رده بندی دومین دوره مسابقات فوتسال زیر ۲۰ آسیا توانست تیم اندونزی را ۹ بر یک مغلوب کند و به عنوان سومی برسد.

دیدار نهایی هم اکنون بین تیم های ملی ژاپن و افغانستان در جریان است.

۹۸۵۳/‏۸۰۲۳/‏۳۰۷۷