سرمربی فرانسه: امسال هدف اصلی ما لیگ ملت‌های والیبال نیست

اردبیل - ایرنا - سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه گفت: امسال هدف اصلی ما لیگ ملت‌های والیبال نیست و خودمان را برای مسابقات مهم‌تر آینده آماده می‌کنیم.

«لورن تیلی» در نشست خبری پس از پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل پرتغال اظهار داشت: مهم این بود که راه پیروز شدن را پیدا کنیم. بازی خیلی خیلی نزدیکی بود اما از تجربه خودمان برای پیروزی استفاده کردیم و البته خوش شانس هم بودیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیش‌بینی می‌کنید که امسال هم بتوانید مدال نقره سال گذشته لیگ ملت‌ها را تکرار کنید، افزود: گفتن این موضوع خیلی سخت است زیرا امسال مسابقات سخت‌تری در پیش داریم و باید در انتخابی المپیک هم به میدان برویم. هدف اصلی ما لیگ ملت‌ها نیست ولی می‌خواهیم برای مرحله نهایی انتخاب شویم ولی خودمان را برای مسابقات مهم‌تر پیش رو آماده می کنیم.

بنجامین تونیوتی کاپیتان فرانسه هم در این نشست خبری گفت: امروز بازی متفاوتی نسبت به دیروز انجام دادیم. آزمایش خوبی برای ما بود. البته اشتباهاتی هم داشتیم که باید روی آن کار کنیم تا برای مسابقه با ایران آماده شویم.

وی درباره بازی فردا با ایران گفت: مسابقه امروز و فردا کاملاً متفاوت است. بازی سختی در پیش داریم زیرا جو ورزشگاه کامل به نفع ایران است. با این وجود همیشه برای پیروزی به میدان می‌رویم.

تیم ملی فرانسه در دو روز ابتدایی هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال با نتایج مشابه سه بر صفر مقابل استرالیا و پرتغال به پیروزی رسید.

این تیم فردا (یکشنبه) از ساعت ۱۸:۳۰ در سالن حسین رضازاده اردبیل به مصاف ایران می‌رود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =