کارشناسان قضایی در ۵ ایستگاه مترو پاسخگوی مسافران هستند

تهران- ایرنا- مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: به مناسبت هفته قوه قضائیه کارشنایان قضایی با حضور در ۵ ایستگاه مترو پاسخگوی سوالات حقوقی و قضایی شهروندان هستند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، محسن محمدیان در این باره اعلام کرد: این طرح با مشارکت معاونت فرهنگی دادگستری کل استان تهران به مدت یک هفته در حال اجرا است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران با وفایش افزود: شرکت بهره برداری متروی تهران این برنامه فرهنگی و اجتماعی را با عنوان"در مدار قانون" در ایستگاه های امام خمینی (ره)، منیریه، پیروزی، تئاترشهر و تهرانپارس اجرا می کند.

محمدیان خاطرنشان کرد: میزهای مشاوره حقوقی با هدف ارتقای فرهنگ نظم و انضباط و قانون گرایی از امروز - شنبه اول تیرماه - به مدت یک هفته از ساعت ۹ تا ۱۳ برپا است و کارشناسان حقوقی دادگستری تهران پاسخگوی سوالات حقوقی و قضائی مسافران مترو هستند.

یکم تا هفتم تیر ماه و در ایام سالگرد شهادت معمار دستگاه قضائی جمهوری اسلامی، شهید مظلوم آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران صدیق انقلاب هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است.
تهرام/‏۷۲۴۳//‏۱۳۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =