۳هزار و ۸۰۰ روحانی در مناطق سیلزده لرستان به مردم کمک کردند

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: ۳هزار و ۸۰۰ روحانی در قالب ۸۰ گروه جهادی در مناطق سیلزده استان به مردم خدمت ارایه کردند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سعید مهدوی امین روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی در سالن جلسات این دستگاه برگزار شد اظهار داشت: در جریان سیل فروردین ماه همه دیدند کهروحانیت دوشادوش مردم مشغول کار و تلاش هستند.

وی با بیان اینکه بخش مهمی از بار تبلیغ بر دوش رسانه است اظهار داشت: نشست با اصحاب رسانه بعنوان اولین برنامه سازمان در این هفته دلیلی در اهمیت نقش رسانه در جایگاه تبلیغات است.

حجت الاسلام مهدوی امین یکی از راهبردهای تبلیغ را امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت: راهبرد دیگر ما توسعه جامعه تبلیغی است چرا که اساس فعالیت های ما مردمی و متعلق به همه اقشار و سطوح مختلف اجتماعی است.

وی راهبرد دیگر را حرکت در تبلیغ بصورت نقطه ای عنوان کرد و گفت: محله مسجد محور بحث اصلی ما در این خصوص است و از آنجا که جامعه دینی و ولایی ما اساسش امام محوری است، باید از این ظرفیت انسانی و محوریت مکانی به نحو احسن استفاده کنیم.

مهدوی امین با بیان اینکه بخش بزرگی از کار تبلیغ مربوط به فعالیت در حوزه زنان است اظهار داشت: متاسفانه عده ای نسبت به بی حجابی متجاهر شده اند که البته از مجاری خاصی هدایت میشوند.

وی ادامه داد: حجاب پرچم و نماد دین است ما برای حجاب کم هزینه نداده ایم لذا با همه توان در بحث تبلیغی حوزه حجاب و عفاف حضور پیدا خواهیم کرد البته این کار با زور نمیشود و دقت و حساسیت ویژه ای میطلبد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان در خصوص برنامه های این نهاد در هفته جاری گفت: نشست با فعالان عرصه فرهن، ی زنان و بانوان نخبه فرهنگی بصورت کارگاهی و همچنین نشست با علما و اساتید حوزه و دانشگاه از برنامه های پیش بینی شده در هفته جاری است.

/ ‏۶۰۶۰/‏۷۲۶۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =