۲ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۹
کد خبرنگار: 1270
کد خبر: 83364156
۰ نفر

برچسب‌ها

آتش سوزی در بوکان ۵۰۰ میلیون ریال خسارت برجای گذاشت

مهاباد- ایرنا- مسوول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: آتش سوزی در روستای «نالشکینه» از توابع بخش مرکزی این شهرستان ۵۰۰ میلیون ریال خسارت برجای گذاشت.

ظاهر فیضه روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اثر این آتش سوزی بیش از یک هزار بند یونجه دسته بندی شده در منزلی در این روستا دچار آتش سوزی شده و از بین رفت.

وی بیان کرد: تیم‌های آتش نشانی ایستگاه شماره یک این سازمان پس از اطلاع از وقوع آتش سوزی خود را بلافاصله به محل حادثه رساندند و عملیات اطفای حریق را انجام دادند.

وی با بیان اینکه آتش نشانان موفق شدند در کمتر از یک ساعت آتش را مهار و جلوی خسارت بیشتر را بگیرند، اظهار کرد: در این عملیات سه آتش نشان به همراه یک دستگاه کامیون سنگین آبرسان، در عملیات اطفای حریق شرکت داشتند.

مسؤول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: کشاورزان و دامداران هنگام انباشت علوفه و یونجه موارد ایمنی را باید رعایت کرده و دپوی گیاهان را دور از دسترس کودکان و دیگر افراد قرار دهند تا دچار خسارت مالی و گاهی جانی نشوند.

وی از دامداران و کشاورزان خواست تا از روش‌های صحیح و مناسب، نسبت به انبارداری و نگهداری علوفه و خوراک دام استفاده کنند.

روستای نالشکینه بیش از ۳۲۰ خانوار دارد که در نزدیکی بوکان و در جوار کوه نالشکینه بوکان واقع شده است.

۴۰ نفر نیروی آتش نشان بوکان در هفت ایستگاه آتش نشانی شامل چهار ایستگاه در شهر، یک ایستگاه در شهر سیمینه و ۲ ایستگاه که در روستاهای بخش مرکزی و سیمینه قرار دارد، مستقر هستند.

۷۵۱۰/‏۶۱۸۵/‏۷۱۲۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =