سه پروژه عمرانی و رفاهی در زندان جهرم بهره‌ برداری شد

شیراز-ایرنا- بهسازی سالن‌ انتظار، سردخانه موادغذایی و آشپزخانه زندان جهرم به مساحت ۳۵۰ مترمربع و با اعتباری بالغ برچهارمیلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش دریافتی ایرنا از پایگاه خبری سازمان زندان‌ها، محمود مقیمی رئیس زندان جهرم گفت: سالن انتظار زندان جهرم fه منظور رفاه حال خانواده‌های زندانیان و مراجعین با هدف طرح تکریم ارباب رجوع بهسازی شد که خیرین ارجمند جهرمی نیز برای تجهیز آن مساعدت کرده‌اند.

وی ادامه داد: همچنین با هدف ارتقای سطح بهداشت و سلامت مجموعه، پروژه‌های سردخانه موادغذایی و آشپزخانه زندان جهرم ساخته شد.

سیدحشمت‌الله حیات الغیب مدیرکل زندان‌های فارس که از این طرح ها بازدید کرد گفت: اقدامات مطلوبی در زمینه نظم و انضباط و بهداشت عمومی و بازسازی و بهسازی فضای خوابگاهی زندانیان انجام گرفته است.

وی بر تسریع در روند رسیدگی به پرونده زندانیان جرائم مالی و مهریه تأکید کرد و افزود: با تعامل مراجع قضایی جرائم مربوط به مهریه پیگیری و از بازگشت مجدد آنان به زندان جلوگیری شود.

سرهنگ رضا فرحناکی فرمانده یگان حفاظت زندان‌های فارس نیز در جمع سربازان وظیفه گفت: بهداشت محیط آسایشگاه سربازان، نصب تجهیزات ورزشی و رسیدگی مسئولین زندان به مشکلات آنان سبب ارتقای روحیه و شادابی و نشاط سربازان شده است.

جهرم در ۱۹۳ کیلومتری جنوب شرق شیراز قرار دارد.

۹۹۱۰ / ‏۱۸۷۶‬

سرخط اخبار استان‌ها