نیمار برای ورود به برنابئو  رد صلاحیت شد

تهران- ایرنا- نتایج نظرسنجی از هواداران به همراه مشکلات و حواشی خارج از زمین «نیمار»، رئال مادرید را قانع کرد تا مرد برزیلی را از فهرست خرید های تابستانی خود خط بزند.

نیمار که طی ۱، ۵ سال گذشته همواره یکی از اهداف بزرگ نقل و انتقلال کهکشانی ها محسوب می شد حالا از فهرست خرید های احتمالی غول های لالیگا خارج شده است.

«فلورنتینو پرز» رئیس باشگاه رئال که همزمان با حضور در مراسم توپ طلای سال ۲۰۱۷، تمایل آشکار خود را برای جذب نیمار اعلام کرده و در مصاحبه با شبکه رادیویی «کادنا سِر» اسپانیا گفته بود که اگر نیمار در برنابئو بود، احتمال بیشتری داشت تا در کورس رقابت برای توپ طلا قرار گیرد.

نقل قول مستقیم پرز این بود: بودن در مادرید بردن توپ طلا را برای نیمار راحت تر می کند. رئال باشگاهی است که آنچه بازیکنان بزرگ نیاز دارند را در اختیار آنان قرار می دهد.

با توجه به اینکه پرز در آن سال برای حضور در جشن فتح پنجمین توپ طلای «کریستیانو رونالدو» شرکت کرده بود، استفاده کردن از چنین موقعیتی برای ابراز علاقه آشکار به مهاجم پاری سن ژرمن زیاد به مذاق کاپیتان تیم ملی پرتغال خوش نیامد. کسی که روابطش با رئیس مادریدی ها به اندازه ای تیره و تار شد که در نهات به جدایی مرد پرتغالی از رئال و پیوستن به یوونتوس منجر شد.

با این حال، نیمار در آن تابستان هیچ واکنش تحریک آمیزی برای جدایی از پاریسی ها و رفتن به مادرید نشان نداد. در واقع او در آن سال هیچ نشانه ای از تحسین سفیدپوشان و هیچگونه اظهارات علنی مثل آنچه «کیلین امباپه» ماه گذشته عنوان کرد، بروز نداد اما نتایج ضعیف مادریدی ها در فصل جاری منجر شد تا سفیدپوشان مادرید دوباره برای جذب مهاجم ۲۷ ساله پا پیش بگذارند.

اما پس از به دست آمدن نتایج نظرسنجی انجام شده توسط باشگاه رئال که برای تخمین میزان اشتیاق هواداران این باشگاه نسبت به جذب نیمار صورت گرفت به همراه حواشی خارج از زمین اخیر مرد برزیلی (دعوا با یکی از هواداران پی اس جی؛ اتهامات تجاوز، درگیری با تعدادی از اعضای باشگاه پاریسی) عطش مقامات رئال را برای اقدام در این جهت فرو نشاند.

تمام این موضوعات منجر شد تا رئال، مهاجم برزیلی را از فهرست خریدهای تابستانی خود حذف کند و این بدان معنا است که سلفی که «کریم بنزما» مهاجم فرانسوی رئال، اخیراً به همراه نیمار در صفحات مجازی منتشر کرده است نیز هیچ کمکی به عوض شدن نظر سران باشگاه نخواهد کرد و پای نیمار دست کم تابستان سال جاری به برنابئو باز نخواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha