۳۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۲۱
کد خبرنگار: 982
کد خبر: 83363523
۰ نفر

برچسب‌ها

نقش قوه قضائیه در برقراری نظم و امنیت کلیدی است

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: نقش قوه قضائیه در برقراری نظم و امنیت در جامعه کلیدی است و این دستگاه ارزشمند پناهگاه و ملجای مردم در نظام اسلامی است.

سید «علی آقازاده» شامگاه جمعه در پیامی با تبریک هفته قوه قضائیه عنوان کرد: این ایام یادآور شهادت آیت الله دکتر بهشتی از مخلص ترین یاران انقلاب اسلامی و ۷۲ تن از نیروهای خدوم و گرانقدر نظام اسلامی است و باید از این فرصتی ارزشمند برای تبیین شخصیت والا و ممتاز این بزرگمرد تاریخ انقلاب اسلامی و تکریم از تلاشگران عرصه دفاع از حقوق مظلومان و خادمان توسعه فرهنگ عدالت گستری در قوه قضائیه بهره برد.
وی اظهار داشته است: شهید بهشتی بزرگ معمار قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قوه قضائیه اسلامی و الگوی موفق خدمتگزاری در کشور است که می‌طلبد آحاد جامعه به ویژه نسل جوان و آینده ساز ایران اسلامی، بیش از پیش با خدمات عظیم این متفکر فرزانه و مجاهد نستوه آشنا شوند.
استاندار مرکزی خاطرنشان کرده است: بخش مهمی از امنیت پایدار جامعه مرهون کوشش و همت مسئولان قضائی و دستگاه قضائی است که در مبارزه با ناهنجاری‌های اجتماعی، قانون‌شکنی‌ها و جرایم مختلف از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.
آقازاده بیان کرده است: امید است که دستگاه قضائی چون گذشته درخشان و مقتدر باشد و علاوه بر احقاق حقوق مردم با حمایت و پشتیبانی از تولید و سرمایه گذاری در راستای توسعه اشتغال و بهبود رفاه عمومی گام بردارد.

یکم تا هفتم تیرماه در تقویم جمهوری اسلامی با عنوان گرامیداشت هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است.

۶۰۱۳/‌

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها