دبیر هیات فوتبال فارس:انتقال تیم فوتسال پارس آرای شیراز به تهران غیر ممکن است

شیراز-ایرنا- دبیر هیات فوتبال فارس اعلام کرد: انتقال امتیاز تیم فوتسال بانوان پارس آرای شیراز به تهران غیر ممکن است زیرا امتیاز این تیم متعلق به استان فارس است.

کوروش امامی فر جمعه در گفت و گو با ایرنا بیان داشت: مصطفی زارع مدیر این تیم مقدار پولی راکه می‌خواهد برای تیمش در فصل جدید لیگ برتر فوتسال بپردازد، مشخص کند تا ما نیز نسبت به مابقی هزینه‌ها فکر اساسی کنیم.

وی ادامه داد: مدیر این باشگاه در نشستی که با هیأت فوتبال داشت، گفت که به دلیل مشکلات اقتصادی نمی‌تواند هزینه تیم را در لیگ برتر متقبل شود.

امامی فر اضافه کرد: کمک‌های دولتی به تیم‌های حرفه‌ای طبق قانون ممنوع است اما مگر می‌شود مدیر باشگاهی هیچ گونه آورده مالی نداشته باشد اما انتظار کمک از سوی هیأت فوتبال و یا اداره کل ورزش و جوانان داشته باشد؟

او افزود: پرداختن به این گونه مسائل فضاسازی است با این حال زمانی که میزان پرداختی خود را اعلام نکند نمی‌توانیم کمک کنیم.

سیب زمینی لازم نیست، واگذار شود

امامی فر اظهارداشت: سرمایه گذاری مدیر باشگاه پارس آرا طی چند سال گذشته بر روی فوتسال بانوان قابل تقدیر است اما اینکه او دیگر نمی‌تواند کمک کند باید تیم را به اداره کل ورزش و جوانان که مجوز این باشگاه را صادر کرده واگذار کند تا نسبت به انتقال آن به اشخاص دیگری دراستان فارس اقدام شود و لازم نیست سیب زمینی خوراک سفره ورزشکاران در سفر باشد.

وی گفت: پس از واگذاری این باشگاه به شخص دیگر، مدیر عامل پارس آرا به دلیل بر خورداری از سابقه خوب در ورزش فارس می‌تواند هر گاه که از نظر اقتصادی وضعش خوب شد دوباره تیم داری کند.

دبیر هیأت هیأت فوتبال فارس بیان کرد: با این توضیحات از خروج تیم پارس آرای شیراز جلوگیری خواهیم کرد.

امامی فر افزود: شورای شهر شیراز و اداره کل ورزش و جوانان فارس در فصل گذشته لیگ برتر فوتسال مبالغی ه این تیم کمک کردند.

مصطفی زارع مدیر باشگاه پارس آرا، بیست و نهم خرداد ماه جاری به ایرنا گفته بود: به دلیل اینکه از سوی مسئولان استان فارس کمک نمی‌شود، این تیم را به تهران انتقال خواهم داد.

همچنین مربی و بازیکنان این تیم با نارضایتی از این موضوع از مسئولان استان فارس خواستند جلو این کار گرفته شود.

تیم پویندگان صنعت فجر شیراز در رقابت‌های فصل گذشته لیگ برتر بانوان در رده ششم بود و پارس آرای این شهر هم که نخستین سال حضور خود را در لیگ برتر دنبال می‌کرد جایگاه هشتم لیگ ۱۲ تیمی را به خود اختصاص داد.

در رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر فوتسال ۱۴ تیم حضور دارند.

نامی نو اصفهان، رهیاب گستر تهران، هیأت فوتبال شهرستان تهران، هیأت فوتبال استان خراسان رضوی، پالایش نفت آبادان، شرکت ملی حفاری ایران، پارس آرای شیراز، پویندگان صنعت فجر شیراز، وریژنو فرخشهر، دختران کویر مس کرمان، مس رفسنجان، شهرداری رشت، صنعت سرد خزر گیلان و شهروند ساری، تیم‌های حاضر در لیگ به شمار می‌روند.

بر اساس قرعه کشی، تیم پارس آرا در نخستین دیدار، هجدهم مردادماه ۹۸ میزبان تیم هیأت فوتبال تهران است و تیم پویندگان صنعت فجر شیراز هم در نخستین هفته میهمان تیم هیأت خراسان رضوی است.

۹۶۰۰ / ‏‬ ۱۸۷۶

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها