۳۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۵
کد خبرنگار: 1023
کد خبر: 83363309
۰ نفر
داوطلبان انتخابات مراقب رفتار خود باشند

خرم آباد - ایرنا - رئیس دادگستری الیگودرز گفت: داوطلبان انتخاباتی این شهرستان مراقب رفتار و سخنان خود باشند چرا که این عملکرد در تایید صلاحیت آنان لحاظ می شود.

به گزارش ایرنا، امیر هوشنگ فتحی بمناسبت هفته قوه قضاییه در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه شهرستان الیگودرز اظهار داشت: متاسفانه برخی داوطلبان احتمالی انتخابات یازدهم سخنانی مطرح می کنند که جنبه تخریب و تشویش اذهان عمومی را دارد و یقیناً این سخنان در مرحله تایید صلاحیت آنها مد نظر قرار خواهد گرفت.

وی گفت: امنیت سرمایه گذاری موتور محرکه توسعه و پیشرفت می باشد و دستگاه قضایی نسبت به تامین امنیت سرمایه گذاران اهمیت و حساسیت ویژه ای قائل می باشد.

وی با اشاره به گستردگی الیگودرز و نگاه ویژه رییس کل دادگستری استان به این شهرستان گفت: سال گذشته دادگاه بخش ززو ماهرو راه اندازی شد و در سالجاری نیز مقدمات راه اندازی دادگاه بخش ذلقی در حال انجام می باشد.

وی همچنین به نارضایتی ها از محل فعلی زندان و همچنین وضعیت نامناسب و غیر استاندارد زندان الیگودرز اشاره کرد و افزود: با پیگیری های صورت گرفته ۱۸ هکتار زمین در کیلومتر پنج جاده اصفهان جهت احداث مجتمع زندان الیگودرز در نظر گرفته شد.

وی ادامه داد: برای اجرای فاز نخست این مجتمع سال گذشته مبلغ ۵۰ میلیارد ریال بودجه تخصیص یافت و امسال نیز ۹۸ میلیارد ریال اوراق مشارکت اختصاص یافته است.

فتحی از جمله ضرورتهای شهرستان را حضور پلیس فتا و نصب پایش شهری دانست و افزود: با جدیت پیگیر تحقق این دو خواسته می باشیم.

وی با هشدار به کسانیکه با اقدامات مختلف و قانون شکنانه امنیت شهرستان را با مخاطره مواجه می کنند افزود: دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت شهرستان و متجاوزین به حقوق مردم مصمم می باشد.

۳۲۱۰/‏۶۰۶۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =