سرنگونی پهپاد آمریکایی توسط پدافند یکپارچه هوایی کشور مایه افتخار ملت ایران است

یاسوج- ایرنا- امام جمعه یاسوج گفت: سرنگونی پهپاد پیشرفته آمریکایی از سوی پدافند یکپارچه هوایی کشور که روز گذشته به طور غیرقانونی وارد حریم هوایی کشور شده بود، مایه خوشحالی و افتخار ملت ایران است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید علی اصغر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته یاسوج اظهار داشت: دولتمردان آمریکای جنایتکار هرگز تصور نمی‌کردند که ایران بتواند این پهپاد پیشرفته را سرنگون کند.

وی افزود: این اقدام مهم و تحسین برانگیز ایران بیانگر اقتدار و توانمندی نیروهای نظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

امام جمعه یاسوج با اشاره به ۳۱ خردادماه سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران، بیان کرد: امام خمینی (ره) ایشان را سردار پرافتخار اسلام و انقلاب معرفی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: دکتر چمران فردی مخلص، متعهد، انقلابی و جهادگر بود و در طول حیات خود خدمات ارزشمندی به نظام و انقلاب ارائه کرد.

وی به سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) اشاره کرد و ابراز داشت: هدف از تأسیس این نهاد انقلابی ترویج و اجرای هر چه بهتر احکام الهی در کشور است.

امام جمعه یاسوج گفت: دشمنان در چهار دهه اخیر برای ضربه زدن به نظام و انقلاب انواع توطئه‌ها را به کار گرفته اند که یکی از آنها ترور شخصیت‌ها و چهره‌های برجسته کشور بود.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی اظهار داشت: ۶ تیرماه سال ۱۳۶۰ رهبر معظم انقلاب از سوی منافقان مورد سو قصد قرار گرفت اما به لطف الهی جان معظم له حفظ شد تا در سال ۱۳۶۸ هدایت کشتی انقلاب را بر عهده گیرد.

وی افزود: اتحاد ملت ایران و بصیرت، هوشیاری، دشمن شناسی و استکبارستیزی امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب سبب بی نتیجه ماندن توطئه‌های شوم ۴۰ سال اخیر دشمنان علیه نظام و انقلاب شده است.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی بیان کرد: اول تا هفتم تیرماه هر سال به مناسبت سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ نفر از یارانش به عنوان هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است.

وی عنوان کرد: رسالت اصلی قوه قضائیه اجرای عدالت در کشور است و در مورد اهمیت عدالت همین بس که مایه عزت، امنیت، آسایش و آرامش مردم خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی ابراز داشت: مردم کهگیلویه و بویراحمد در مصرف انواع حامل‌های انرژی از جمله آب، برق، گاز و بنزین صرفه جویی کرده و از اسراف بپرهیزند.

۷۵۳۵/۳۲۳۹

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =