پاسخ رهبر معظم انقلاب به نخست وزیر ژاپن قدرت آمریکا را فرو ریخت

همدان- ایرنا- امام جمعه موقت ملایر گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار تاریخی با «آبه شینزو » نخست وزیر ژاپن به عنوان پیام رسان رئیس جمهوری آمریکا آن چنان پاسخ قاطعی دادند که سلطه و قدرت آمریکا را فرو ریخت.

حجت الاسلام مجتبی نجفی در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه ملایر در مسجد جامع این شهر، پاسخ رهبر معظم انقلاب در دیدار نخست وزیر ژاپن را عزتمندانه و حاصل تجربه‌های چهل ساله انقلاب اسلامی از عناد و دشمنی آمریکا با مردم و نظام جمهوری اسلامی خواند.

وی این پاسخ رهبر معظم انقلاب به نخست وزیر ژاپن را نمونه بارز پاسخ مقتدرانه امام خمینی (ره) به شوروی سابق دانست و بیان کرد: آنچه در این دیدار اتفاق افتاد، آغاز گام دوم انقلاب و مقاومت فعالانه در برابر استکبار جهانی است.

امام جمعه موقت ملایر این اقدام معظم له را به عنوان سرمشقی برای تمامی مسئولان نظام، سران قوای سه گانه و مردم دانست و ادامه داد: همواره باید مطیع اوامر و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب باشیم.

حجت الاسلام نجفی یادآور شد: آنچه رهبر معظم انقلاب در مقابل نخست وزیر ژاپن پاسخ دادند، بدان معنا است که جهان بداند آمریکا ابرقدرت نیست و کشوری که بر محور مردم، جمهوریت و اخلاق حرکت می‌کند، ابرقدرت است که ایران اسلامی مصداق بارز آن است.

وی با بیان اینکه آمریکا با این اقدام قدرتمندانه رهبر معظم انقلاب به قدرت پوشالی خود پی برد گفت: قدرت پوشالی که آمریکا برای خود درست کرده و گنبد آهنینی که رژیم صهیونیستی با آن جهان را تهدید می‌کند، با این پاسخ کوبنده معظم له به آنها اثبات شد که اقتدار پوشالی آنها باید تنزل پیدا کند.

خطیب جمعه موقت ملایر با تاکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب با حمایت‌های ملت ایران قدرت آمریکا را تحقیر کرد و به سخره گرفت افزود: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی همواره به دنبال مخدوش کردن عزت ملت ایران هستند.

حجت الاسلام نجفی با اشاره به حادثه ترور رهبر معظم انقلاب در ششم تیر خاطرنشان کرد: معظم له ذخیره انقلاب و مستضعفان جهان است که پس از امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی را به اوج رساندند.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال این است تا فتح الفتوحی که به دستان رهبر معظم انقلاب رخ داده است را به شکست منجر کند بیان کرد: باید در عرصه کنونی دست در دست یکدیگر و با تبعیت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مقاومت‌های فرهنگی و اقتصادی را ادامه دهیم تا با موفقیت از این گردنه سخت عبور کنیم.

/‏۲۰۸۷ ۷۵۲۸

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha