۳۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۸
کد خبر: 83363085
۰ نفر

برچسب‌ها

سرپرست فدراسیون کشتی: قصد ماندن ندارم

تهران - ایرنا - سرپرست فدراسیون کشتی درخصوص برخی شائبه ها مبنی برحضور او تا بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: قصد ماندن ندارم و مجمع انتخاباتی فدراسیون در همان موعد مقرر یعنی اواسط تیر برگزار می‌شود.

‌بهروز نعمتی افزود: طبق توافق با کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان، انتخابات فدراسیون را نیمه اول تیر ماه برگزار می‌کنیم و فدراسیون رئیس خود را خواهد شناخت.

وی اظهار داشت: در این مدت حرف‌های زیادی از سوی برخی افراد در مورد من بیان شد با این حال بنا داریم تا انتخابات را هر چه سریع‌تر برگزار کنیم.

نعمتی با اشاره به برگزاری اردوهای تیم‌های ملی کشتی و فرنگی در همه رده‌های سنی تصریح کرد: این روزها خانه کشتی روزهای شلوغی را دارد و تیم‌های ملی خود را آماده حضور درمسابقات پیش رو می‌کنند.

وی در خصوص بحث سیستم رنکینگ گفت: رقابت‌های بین المللی «یاشاردوغو» که جزو سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی است در بحث کشتی آزاد در پیش رو داریم و براساس نظر کادر فنی در برخی وزن‌ها که در بحث رنکینگ نیاز به امتیاز لازم داریم، نمایندگان کشورمان اعزام می‌شوند.

سرپرست فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: در کشتی فرنگی نیز قرار بود در ۲ وزن در تورنمنتی که جزو سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی است حضور یابند که براساس نظر محمد بنا باتوجه به اینکه آن ۲ وزن المپیکی نیست، در این مسابقات حضور شرکت نمی‌کنیم.

وی همچنین در خصوص بدهی های فدراسیون کشتی گفت: برخی بدهی‌ها حتی برای زمان مرحوم حجت اله خطیب رئیس اسبق فدراسیون کشتی است. برای اینکه برای کشتی در این شرایط حساس حاشیه درست نشود رقم بدهی را اعلام نمی‌کنم.

نعمتی که با یک برنامه تلویزیونی گفت و گو می‌کرد در مورد بدهی ۲۷۰ هزار فرانکی به اتحادیه جهانی یادآور شد: بخشی از این مبلغ اختلاف حساب است و اکنون موضوع مهم نحوه پرداخت آن است که در دیدار چند روز گذشته با «نناد لالوویچ» رئیس اتحادیه جهانی، مقرر شد در اسرع وقت و در اقساط آنرا پرداخت کنیم.

وی مبلغ اختلاف احساب با اتحادیه جهانی را ۱۸۰ هزار فرانک اعلام کرد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش