۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۹:۴۶
کد خبرنگار: 2217
کد خبر: 83362914
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار: ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت کمربندی تالش منظور شد

آستارا - ایرنا - فرماندار تالش گفت: طرح عمرانی کمربندی شهر تالش در سفر اسفند ماه سال ۹۷ رئیس جمهوری به گیلان، دوباره دارای ردیف اعتبار شده بود و از این محل، ۴۰۰ میلیارد ریال در سال جاری برای این طرح در نظر گرفته شده است.

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، سید عیسی مهدوی در جلسه کمیته برنامه ریزی در فرمانداری تالش افزود: تالش در مسیر محور اصلی شمال کشور قرار دارد و با اجرا و تکمیل جاده کمربندی این شهر، بار ترافیکی کم و روند تردد وسایل نقلیه تسریع خواهد شد.

وی ادامه داد: در سال ۹۲ حدود ۳۵ درصد راه‌های روستایی تالش آسفالت بود و امسال به رقم ۴۶ ارتقا یافته و بر این اساس، میزان برخورداری از راه‌های روستایی آسفالت، نسبت به سال‌های قبل ۱۱ درصد افزایش یافته است.
وی اظهار کرد: از یکهزار و ۵۷ کیلومتر راه روستایی در تالش، ۱۳۶ کیلومتر آسفالت شده و از برنامه مصوب عملیات آسفالت برای ۵۷ کیلومتر راه روستایی، امسال ۲۰ کیلومتر برای اجرا ابلاغ شده است.

مهدوی از مسئولان ادارات خواست علاوه بر نظارت مستمر بر اجرای طرح‌ها، در خصوص تخصیص اعتبارات از دستگاه‌های اجرایی خود بیشتر تلاش کنند تا با وجود تنگناهای اقتصادی کشور، طرح‌های زیادی در هفته دولت در تالش به بهره برداری برسد.

فرماندار تالش بر تامین و توزیع به موقع ارزاق عمومی مردم تاکید کرد

بر اساس گزارش دیگری از خبرنگار ایرنا در تالش سید عیسی مهدوی در جلسه تنظیم بازار در فرمانداری افزود: شکر، گوشت گرم و منجمد و مرغ از اقلام پر مصرف شهروندان است و اداره صنعت، معدن و تجارت با معرفی عاملان بیشتر برای توزیع این قبیل کالاها، بستر رفاه و آسایش مردم را فراهم کند.
وی توزیع مناسب و عادلانه آرد را مهم دانست و از مسئولان امر خواست، برای تأمین آن و توزیع طبق برنامه در شهرها و به ویژه در مناطق عشایر نشین تلاش کنند و سطح رضایت مردم ارتقا یابد.

مریم آقابابایی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تالش نیز در این جلسه گفت: امسال ۵۸ تن گوشت گرم و منجمد توسط عاملان مجاز در این شهرستان توزیع شده و همچنان در حال توزیع است.

وی افزود: برای تهیه و توزیع شکر نیز برنامه ریزی می‌شود و همه ظرفیت ها و امکانات موجود را برای تامین اقلام ضروری و رفع مشکلات مردم بکار می گیریم.

شهرستان گردشگرپذیر تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در بخش‌های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.

۷۱۰۶ / ‏‬ ۷۱۲۴ /‏۶۰۳۰

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =