۳۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۱۰
کد خبرنگار: 1794
کد خبر: 83362848
۰ نفر

برچسب‌ها

مدیران، شهید بهشتی را شاخص عملکرد خود قرار دهند

قزوین - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت:شهید بهشتی از نظر مکارم اخلاقی و نوع عملکرد برجسته و ممتاز بود و باید برای مدیران جامعه الگو قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، حجت الاسلام و المسلمین نورالله قدرتی روز پنجشنبه در مراسم غبارروبی گلزار شهدا به مناسبت هفته قوه قضائیه افزود: شهید بهشتی با علم و دانش بسیار در میان مدیران شاخص بود و به راحتی در مقابل فتنه ها فریب نمی خورد و تسلیم نمی شد.

وی گفت: صلابت و شجاعت از دیگر ویژگی های شهید بهشتی بود و در مقابل هجمه هایی که به ایشان می شد اقتدار داشت.

این مسئول افزود: تمام سعی آن شهید گرانقدر اجرای تکلیف بود و برای خوشامد دیگران سخنی نمی گفت و به خاطر ترس از دیگران نیز سکوت نمی کرد.

قدرتی تصریح نمود: همانطور که امام خمینی (ره) فرمودند اگر قوه قضائیه اصلاح شود تمام بخش ها اصلاح خواهد شد، بر این اساس سلامت نظام به سلامت قوه قضائیه باز می گردد و تحرک و پویایی سایر قوا وابسته به پویایی این قوه است.

قدرتی خاطرنشان نمود: دستگاه قضائی به فرموده مقام معظم رهبری دستگاهی است که باید ۱۰۰ درصد انقلابی باشد یعنی باید آراء و احکام عادلانه، منصفانه، قاطع و شجاعانه صادر شود و در آن به خطوط سیاسی توجه نگردد.

رئیس کل دادگستری استان قزوین ضمن اشاره به سیاست ها و اهداف آیت الله رئیسی در قوه قضائیه گفت: شعار رئیس قوه قضائیه تحول در این قوه است به نحوی که بنا به دستور ایشان تمام دادگستری ها در کشور در حال استخراج قوانینی دارای ابهام، سکوت، تعارض، اجمال یا خلاف مسائل شرعی و مصالح کشور هستند.

۶۱۰۱