۳۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۱۲
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83362777
۰ نفر
خلیل‌زاده: غفوری و حسینی در استقلال می‌مانند

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تهران گفت که فکر می‌کند وریا غفوری و سید حسینی حسینی در این تیم ماندگار شوند.

اسماعیل خلیل‌زاده در حاشیه مراسم معرفی آندره آ استراماچونی در پاسخ به سوالی درباره علت اظهارات متناقض اعضای هیأت مدیره استقلال اظهار داشت: در مصاحبه‌هایم فقط آنچه در جلسات را می‌شنوم و واقعیت است را مطرح می‌کنم. حالا اینکه چرا من مصاحبه کردم، به این دلیل بود که برخی دوستان صحبت‌هایی خلاف واقع را علیه من مطرح کرده بودند که تصمیم گرفتم مصاحبه کنم.

وی افزود: با توجه به مسئولیت اقتصادی که دارم و رئیس اتاق تعاون تهران هستم، نیاز بود در یک نشست خبری به سوالات خبری پاسخ بدهم.

عضو هیأت مدیره استقلال تهران اضافه کرد: حتی امروز هم که به مراسم معارفه استراماچونی می‌آمدم، باز هم برخی خبری جعلی را پخش کردند و ما هم چون کار اقتصادی می‌کنیم، مجبور هستیم برای پاسخگویی به مردم و شفاف‌سازی، مسائل را بگوییم.

خلیل‌زاده در واکنش به این مسئله که آیا حضور دستیاران ایرانی در کنار استراماچونی قطعی است، گفت: تا جایی که من می‌دانم، تصمیماتی اتخاذ شده اما قطعیت پیدا نکرده است.

وی در مورد بحث محکومیتش در دادگاه خاطرنشان کرد: من رئیس اتاق تعاون تهران هستم که در این سمت، برخی پس از تصمیم‌گیری‌ها شکایت‌هایی دارند و ما هم باید به شکایت‌ها پاسخ بدهیم. وقتی رئیس اتاق تعاون هستیم و کار اجرایی می‌کنیم، افراد می‌روند شکایت می‌کنند و حضور ما هم در دادگاه به خاطر محکومیت نیست بلکه برای پاسخگویی است. این مسائل ارتباطی به محکومیت ندارد و شایعه است و پخش کردن این شایعه هم کاری خلاف اخلاق است.

عضو هیأت مدیره استقلا ل تهران در واکنش به این سوال که آیا استراماچونی می‌تواند در استقلال موفق شود یا خیر اضافه کرد: قطعاً می‌توانند موفق شوند. البته نظر فنی نمی‌دهم و فقط از آنجایی که در هیأت مدیره این مساله را بررسی می‌کردیم و دوستان مسائل فنی را می‌گفتند، به این نتیجه رسیده‌ایم که او می‌تواند جهشی در استقلال ایجاد کند.

وی درباره ماجرای تمدید قرارداد سید حسین حسینی و وریا عفوری و اینکه حسینی به باشگاه استقلال ۲.۵ میلیارد تومان تخفیف داده است گفت: مسئول این کار منزوی و فتحی هستند که براساس مصوبه هیأت مدیره با بازیکنان صحبت می‌کنند و من در جریان مذاکرات نیستم. شما می‌توانید از فتحی و منزوی این سوالات را داشته باشید، اما فکر می‌کنم این دو نفر در استقلال می‌مانند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =