۳۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۰۸
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83362771
۰ نفر

برچسب‌ها

عضو هیات مدیره استقلال: آرامش را از برخی ها خواهیم گرفت

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: آرامش را از تیم هایی که قصد داشتند با پیشنهاد های دلاری بازیکنان ما را هوایی کنند خواهیم گرفت.

کامران منزوی در حاشیه مراسم معارفه اندره استراماچونی به عنوان سرمربی جدید استقلال با اشاره به شرایط این تیم در نقل و انتقالات گفت: برخی‌ها متأسفانه دست در لانه زنبور کردند و با قصد بر هم ریختن استقلال بازیکنان ما را هوایی کردند. به آنها خواهیم نشان داد که این کارها چه عواقبی دارد.

وی افزود: با سید حسین حسینی برای دو سال به توافق رسیدیم و خدا را شکر می‌کنم که هنوز تعصب نمرده است.

عضو هیأت مدیره استقلال اضافه کرد: امسال دست من و استقلال بسته بود و وقت لازم را برای خیلی از کارها نداشتیم. اما آرامش را از تیمی که می‌خواست بازیکنان ما را جذب کند، خواهیم گرفت. برخی باشگاه‌ها با پیشنهاد ۹ میلیاردی یا پیشنهاد دلاری به دنبال هوایی کردن بازیکنان ما بودند. من در این چند روز بغض و سکوت کردم و اصلاً وظیفه ندارم صحبت کنم ولی چیزهایی دیدم و شنیدم که معتقدم سازمان بازرسی فقط نباید سراغ باشگاه‌های مثل استقلال و پرسپولیس بیاید. اجازه بدهید اسم این تیم‌ها را نگویم ولی به وقتش تیم‌شان را به هم می‌ریزیم.

منزوی در خصوص شایعه جریمه و کسر امتیاز از استقلال خاطرنشان کرد: ما یک باشگاه مظلوم هستیم که هیچکس نمی‌تواند به ما کمک کند جز اسپانسر. هیأت مدیره تلاش می‌کند تا اول ماجرای طلب پروپیچ را حل کنیم و برای رفع این مشکل شبانه روز وقت گذاشتیم. فقط این را بگویم در تیم‌های دیگر اگر عرضه دارند خودشان بازیکن بسازند و سراغ بازیکنان استقلال نیایند. برای استقلال مظلوم خودشان را تکه پاره نکنند بهتر است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =