سرمربی تیم فوتسال افغانستان: راهیابی به فینال کمتر از قهرمانی نیست

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتسال افغانستان گفت: به نظرم ما که تا فینال مسابقات راه یافتیم، قهرمان این تورنمت هستیم.

به گزارش ایرنا، عبد الرزاق ممورک روز پنجشنبه با اشاره به پیروزی ۴ بر ۳ شاگردانش مقابل تیم اندونزی در جمع خبرنگاران افزود: در تاریخ فوتسال افغانستان ما برای اولین بار به مرحله نیمه نهایی و فینال مسابقات راه یافتیم.

سرمربی تیم ملی امید فوتسال افغانستان خاطر نشان کرد: تیمی که گل بزند، پیروز میدان بوده و تیمی که گل نخورد، قهرمان تورنمنت خواهد بود.

عبدالرزاق اضافه کرد: ما پیش بینی می‌کردیم که تا این مرحله از مسابقات راه پیدا کنیم و همانطور که در طول بازی دیدید، ما پاور پلی تیم حریف را خوب خنثی کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که پیش بینی می‌کنید حریف شما در فینال این مسابقات تیم ایران خواهد بود یا تیم ژاپن، گفت: تقریباً بعد از ۲ ساعت بهتر خواهم گفت، ولی تیم ایران هم با تجربه است و هم از امتیاز میزبانی بهره می‌برد که تأثیر گذار است.

سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال افغانستان ادامه داد: سعی می‌کنیم ریکاوری خوبی داشته باشیم تا در فینال حرفی برای گفتن داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتسال اندونزی نیز در نشست خبری پس از بازی گفت: نتوانستیم به تیم افغانستان غلبه کنیم.

سایان کارمادی عنوان کرد: اولاً به تیم افغانستان تبریک می گویم، دوم اینکه بازیکنان خودم به رغم اینکه تمام تلاش خود را در طول این بازی انجام دادند، متأسفانه نتوانستند به تیم حریف غلبه کنند، تشکر می‌کنم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا نتوانستید از سیستم پاور پلی به نحو احسن استفاده کنید، بیان کرد: ما در بازی معمولی خودمان دچار مشکل شده بودیم و در ضمن تیم افغانستان، بازیکنان ما را به خوبی پرس کرده بودند و توان ارائه تکنیک از سوی شاگردانم نبود.

وی همچنین در مورد تیم افغانستان توضیح داد: بازیکنان افغانستان در اجرای تکنیک توان بالایی داشته و در ضمن چند بازیکن این تیم مهار کردنی نبودند.

سرمربی تیم اندونزی در خصوص بازی آخر خودشان که برای سوم و چهارمی خواهد بود، گفت: حتماً برای کسب نتیجه خوب می‌جنگیم.

۹۸۵۳/۵۱۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =