معاون وزیر بهداشت: دشمن حوزه سلامت را هدف قرار داده است

کرمانشاه- ایرنا- معاون وزیر بهداشت و سرپرست سازمان غذا و دارو با بیان اینکه هم اکنون کشور در شرایط خاصی است و دشمن چنگ و دندان خود را با جنگ اقتصادی نشان می دهد، گفت: یکی از حوزه هایی که دشمن هدف قرار داده حوزه سلامت است.

به گزارش ایرنا؛ دکتر محمدرضا شانه ساز روز پنجشنبه در نشست دانشگاه های علوم پزشکی منطقه سه کشور در کرمانشاه افزود: بسیار خوشحالم از اینکه فرصتی فراهم شد که با تشریک مساعی و بهره مندی از نظرات تیم های مدیریتی دانشگاه های غرب کشور برگ زرینی ورق بخورد.

او گفت: استان کرمانشاه یادآور حال و هوای دفاع مقدس است و ورود به این منطقه برای همه تداعی کننده آن دوران است و یادآوری این موضوع در طی کردن مسیر سختی که هم اکنون در آن هستیم به ما کمک می کند.

او اظهار داشت: عامل مهمی که باعث شد در زمان جنگ تحمیلی همه دنیا پیروزی ما را ببیند وحدت مردم و مسئولین، اخلاص و دوری از دنیاطلبی بود و هم اکنون نیز همه مردم و مسئولین در کنار هم متحد هستند و نمونه آن را در واقعه زلزله دیدیم که این اتحاد برگرفته از دین و ملیت ماست.

نشست دانشگاه های علوم‌پزشکی کلان منطقه آمایشی سه کشور با حضور معاون وزیر و سرپرست سازمان غذا و دارو و روسای دانشگاههای کرمانشاه، همدان، کردستان، ایلام و اسدآباد به مدت یک روز در کرمانشاه برگزار شد.

در این نشست معاونان توسعه مدیریت و منابع، غذا و دارو، درمان و بهداشتی دانشگاه های غرب کشور و مدیران کل بیمه سلامت استان ها حضور داشتند.

۳۰۳۳/۸۰۶۶