۳۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۹
کد خبرنگار: 1331
کد خبر: 83362693
۰ نفر
آرای جدید کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال صادر شد

تهران - ایرنا- کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاههای مورد شکایت اعلام کرد.

بر اساس اعلام کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در پرونده شکایت حمیدرضا منصوری با باشگاه سپیدرود رشت، کمیته تعیین وضعیت با توجه به بررسی پرونده دعوی خواهان را ثابت دانسته و مستندا به ماده ۱۹۸ قانون آیین دادرسی مدنی و ۲۴۹ قانون تجارت حکم به محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان صادر کرد.

با توجه به شکایت ولی خورسندی از امید سینک بازیکن باشگاه نساجی مازندران، سینک به پرداخت مبلغ ۴۹۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال هزینه دادرسی در حق خواهان (ولی خورسندی) محکوم شد. همچنین کمیته تعیین وضعیت دعوی خواهان را نسبت به مبلغ ۱۴۰ میلیون ریال مردود و قابل رسیدگی ندانست.

در پی شکایت حمید رضا عسگری از باشگاه آلومینیوم اراک، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۷۵ میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد.

در پرونده شکایت پیمان پورصادقی از باشگاه شهرداری بندرعباس، کمیته تعیین وضعیت با توجه به بررسی پرونده دعوی خواهان را ثابت دانسته و مستندا به ماده ۱۹۸ قانون آیین دادرسی حکم به محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ ۴۷۵ میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان صادر کرد.

همچنین در پی شکایت علیرضا فضائلی از باشگاه ملوان بندرانزلی، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۶۳ میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته تعیین وضعیت درخصوص خسارات هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه از سوی خواهان، مواجه با تکلیفی نیست.

با توجه به شکایت ولی خورسندی از فرشاد سالاروند بازیکن استقلال خوزستان، این بازیکن به پرداخت مبلغ ۸۲۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت ۱۶ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال هزینه دادرسی در حق ولی خورسندی محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت دعوی خواهان را نسبت به مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال مردود و قابل رسیدگی دانست.

گفتنی است آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدید نظرخواهی خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =