اطلاعیه باشگاه پدیده: به گل محمدی رضایت نامه نخواهیم داد

تهران- ایرنا- به دنبال شایعات روزهای اخیر در خصوص وضعیت سرمربی باشگاه پدیده شهر خودرو و نگرانی هواداران آن، این باشگاه بیانیه رسمی را منتشر کرد.

پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس، از یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو به عنوان جدی ترین گزینه جایگزینی وی یاد شد. به دنبال شایعات روزهای اخیر در خصوص وضعیت سرمربی باشگاه شهر خودرو و نگرانی هواداران این باشگاه بیانیه رسمی را منتشر کرد.
در این بیانیه آمده است:
«با سلام و احترام به تمامی هواداران خونگرم، پرشور، اخلاق مدار و پاک تیم فوتبال شهر خودرو خراسان، هوادارانی که سرمایه‌های اصلی این باشگاه هستند.
باطلاع می‌رساند طی چند روز اخیر متأسفانه بداخلاقی‌ها و شایعات مکرری از سوی برخی افراد در خصوص جدایی یحیی گل محمدی سرمربی تیم پدیده شهر خودرو به گوش می‌رسد که لازم دانستیم در فاصله دو روز باقی مانده تا آغاز تمرینات تیم نکاتی را مطرح نمائیم.

١- مالک و مدیران باشگاه پدیده شهر خودرو از نیم فصل دوم لیگ هجدهم صرفاً با اتکا به شما هواداران پای به میدان این رقابت سخت گذاشته‌اند و به منظور خوشحالی شما از هیچ تلاشی دست بر نداشتند و در نهایت نیز با عنایت امام رضا (ع) و تلاش کادر فنی و بازیکنان موفق شدیم در لیگ هجدهم یک پایان تاریخی را برای فوتبال شرق کشور که همانا کسب سهمیه آسیایی بود رقم بزنیم.

٢- پیش از پایان فصل گذشته به جهت دغدغه‌های بسیار زیادی که به منظور نتیجه گیری در لیگ نوزدهم داشتیم تلاش کردیم تا در گام اول قرار داد یحیی گل محمدی را تمدید نمائیم که در تاریخ ٢٨ اردبیهشت ماه پس از جلسات مکرر موفق به این کار شدیم و پس از آن نیز با توجه به تفکرات سرمربی تیم به دنبال یار گیری و تمدید قرار دادهای نفرات مورد نظر و همچنین برنامه ریزی برای شروع فصل شدیم.

٣- متأسفانه از هفته گذشته و با جدایی برانکو از تیم پرسپولیس شایعات بسیار زیادی برای حضور گل محمدی در این تیم مطرح شد و بی اخلاقی‌هایی زیادی را شاهد بودیم تا آنجا که حتی با توهمات عجیب و غریب وجود بندی کذایی را در قرار داد گل محمدی با باشگاه شهر خودرو مطرح کردند که در صورت پیشنهاد از سوی تیم پرسپولیس او می‌تواند قرار داد خود را فسخ کند.

٤- این موضوعات حتی تا آنجا پیش وفت که حالا مدیران باشگاه پرسپولیس پا را فراتر گذاشته‌اند و سرمربی قانونی تیم شهر خودرو را در حالی که قرارداد ٢ ساله دارد گزینه نهایی هدایت تیم خود عنوان کرده‌اند و قصد دارند کاری که باشگاه الاهلی عربستان بر سرشان آورد را بر سر تیم شهر خودرو بیاورند که البته خیالی باطل است.

٥-باشگاه شهر خودرو خراسان به صورت کاملاً رسمی اعلام می‌کند که نه تنها باشگاه پرسپولیس و نه هیچ باشگاه دیگری حق مذاکره با یحیی گل محمدی سرمربی قانونی تیم شهر خودرو خراسان را تا دو فصل دیگر که او با تیم ما قرار داد دارد، را نخواهد داشت و در صورت مسجل شدن پیشنهاد سرمربیگری باشگاهی به سرمربی تیم شهر خودرو، قطعاً آن را از طریق مراجع ذیصلاح تا احقاق حق پیگیری خواهیم کرد.

٦- همان‌طور که می‌دانید باشگاه پدیده شهر خودرو خراسان امسال علاوه بر حضور پر قدرت در لیگ برتر و جام حذفی، حضور در آسیا را تجربه خواهد کرد ودر این راستا مدیریت باشگاه اقدامات مهمی را در دستور کار قرار داده است؛ اما باوجود رضایت هواداران این تیم و ابراز لطف همیشگی آن‌ها از تحولات باشگاه، همچنان عده‌ای با انتشار اخبار، نقل‌قول‌ها و تحلیل‌های کذب و نادرست در رسانه‌های غیرحرفه‌ای، سعی در نا امید کردن هواداران و مردم خراسان بزرگ را دارند.

٧- باقدرت گرفتن باشگاه شهر خودرو و جو مثبتی که در بین تماشاگران عزیز تیم به وجود آمده، گویا افرادی در برخی تیم‌های دیگر، که منافعشان به خطر افتاده، حالا به پیکره تیم مردم خراسان ضربه می‌زنند که باید هویتشان برای همه مشخص شود. قصد این افراد حاشیه‌سازی برای تیم شهر خودرو است، تا بتوانند مدیریت ضعیف خود را توجیه نمایند.

٨- متأسفانه طی روزهای اخیر علاوه بر جو سازی های انجام شده برخی از مسئولان رده بالای فوتبالی نیز به دنبال برقراری ارتباط با مالک و مدیران باشگاه شهر خودرو هستند حال این سوال به وجود می‌آید که آیا برای این دوستان فقط تیم‌های سرخابی پایتخت مهم هستند و شهرها و مردم دیگر نقاط کشور سهمی در آن ندارند که اگر این طور است دوباره باید سوال کرد که پس چرا لیگ را با١٦ تیم برگزار می‌کنند.

٩- باشگاه شهر خودرو خراسان یک باشگاه کاملاً خصوصی است که مدیران آن نیز به خاطر شادی مردم و خواست آن‌ها و خدمت‌رسانی وارد گود شده‌اند و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده نیز تا همین جای کار نیز بودجه دو برابری را نسبت به فصل گذشته در نظر گرفته‌اند و به همین خاطر از این پس هر فرد یا رسانه‌ای برخلاف منافع و ضرر باشگاه شهر خودرو کاری انجام دهد، این افراد را به هواداران عزیز معرفی خواهیم کرد و از طریق مراجع ذیصلاح مسائل آنها را پیگیری خواهیم کرد؛ این هشدار را هم به کسانی می‌دهیم که به دنبال تضعیف تیم شهر خودرو هستند، و باشگاه نیز به هیچ وجه از منافع خود و حق هواداران و مردم خراسان که پس از سال‌ها تیمشان شرایط خوبی پیدا کرده است، کوتاه نخواهد آمد.

١٠-همانطور که حمیداوی مالک باشگاه شهر خودرو نیز در روزهای گذشته مکرر عنوان کردند و به آن تاکید داشتند که در صورت درخواست باشگاه پرسپولیس مبنی بر دریافت رضایت نامه یحیی گل محمدی به هیچ وجه و عنوانی اجازه جدایی او را نمی‌دهیم، به هواداران پرشور مشهدی و مردم خراسان بزرگ نیز این اطمینان را می‌دهیم که یحیی گل محمدی به تمامی بندهای قرارداد خود با باشگاه شهر خودرو خراسان پایبند است و از روز شنبه اول تیرماه نیز تمرینات تیم شهر خودرو خراسان با حضور اعضا کادر فنی، بازیکنان و هوادارانمان در مشهد آغاز خواهد شد تا برای شروع لیگ نوزدهم استارت قدرتمندانه‌ای داشته باشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =