جوانان و بانوان در اولویت تصدی مدیریت ها هستند

آستارا - ایرنا - مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان گفت: بکارگیری جوانان و بانوان در پست های مدیریتی در اولویت قرار دارد و گیلان از این حیث، جزو استان های پیشروست.

به گزارش خبرنگار ایرنا سید جلال سید محمدی روز پنجشنبه در آئین معارفه بخشدار لوندویل آستارا در سالن شهرداری این شهر افزود: بنا به تاکید رئیس جمهوری و استاندار گیلان استفاده از ظرفیت بانوان و جوانان باعث تحرک و شور و نشاط در دستگاه‌های اجرایی می‌شود و دولت تدبیر و امید به این امر توجه ویژه دارد.

وی اظهار کرد: با وجود کمبودها در بخش‌های مالی و نیروی انسانی، قدم‌های مثبتی برای توسعه همه جانبه استان برداشته شده و مدیران دستگاه‌های اجرایی باید حل مشکلات مردم را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان بیان کرد: در سال ۹۸ انتخابات مجلس شورای اسلامی از حساسیت بالایی برخوردار است و فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها برای برگزاری انتخابات سالم با حضور حداکثری مردم تلاش خواهند کرد.

سید محمدی گفت: آستارا به دلیل برخورداری از ظرفیت‌های اقتصادی و گردشگری، نه تنها برای گیلان بلکه برای کشور اهمیت دارد و با پیگیری‌های فرماندار و دیگر مسئولان، برای توسعه این شهرستان اقدامات خوبی شده است.

فرماندار شهرستان آستارا هم گفت: آسفالت ۱۲ کیلومتر از راه‌های روستایی بخش‌های مرکزی و لوندویل با همکاری دستگاه‌های متولی آغاز شده و باعث آبادانی بیشتر مناطق روستایی است.

حسن رستم زاد افزود: با توجه به میزان بارش‌ها و لایروبی رودخانه‌ها و آب بندان ها، امسال مشکل کمبود آب کشاورزی نخواهیم داشت و به برکت سفر رئیس جمهوری به گیلان، اعتبارات خوبی برای طرح‌های آب، فاضلاب و راه آستارا اختصاص یافته است.

وی بیان کرد: یکی از سیاست‌های دولت تدبیر و امید محرومیت زدایی و توجه به اقشار آسیب پذیر است و باید از تسهیلات حوزه‌های اشتغال، کارآفرینی و بوم گردی به نحو شایسته استفاده شود.

وی ادامه داد: فرمانداری و دستگاه‌های متولی، طرح‌های عمرانی را پیگیری می‌کنند و بخشداران این شهرستان از توان دهیاران و شوراهای اسلامی برای توسعه زیرساخت‌ها استفاده و برای رفع مشکلات مردم، به صورت میدانی تلاش کنند.

در این آئین از تلاش‌های ۱۸ ماهه احمد قدیمی تقدیر و توحید کرم زاده به عنوان بخشدار لوندویل معرفی شد. بخش لوندویل آستارا با ۱۴۸ کیلومتر مربع وسعت و ۲۲ هزار نفر جمعیت در امتداد محور آستارا به تالش واقع و در سال ۱۳۸۰ به بخش تبدیل شده است.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جعیت در دو بخش مرکزی و لوندویل در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

۷۱۰۵ / ‏‬ ۷۱۲۴/‏۲۰۰۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =