۳۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۳
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83362539
۰ نفر

برچسب‌ها

غلامپور: برای حضور در استقلال از دایی رخصت گرفتم

تهران- ایرنا- مربی دروازه بان های استقلال گفت: بعد از اینکه پیشنهاد مربیگری استقلال را دریافت کردم با علی دایی صحبت و برای حضور در این تیم از وی رخصت گرفتم. من همواره برای دایی احترام و ارزش زیادی قائل هستم.

بهزاد غلامپور روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ور زشی ایرنا اظهار داشت: استقلال تیمی بزرگی در ایران و آسیاست و از اینکه توانستم دوباره به تیمی برگردم که سال‌های خوبی را در آن پشت سر گذاشته بودم خوشحال هستم.
وی افزود: بعد از اینکه پیشنهاد مربیگری استقلال را دریافت کردم با علی دایی صحبت و برای حضور در این تیم از وی رخصت گرفتم. من همواره برای دایی احترام و ارزش زیادی قائل هستم.
غلامپور درباره انتقادات برخی از پیشکسوتان درباره حضور وی در استقلال خاطرنشان کرد: من به تک تک پیشکسوتان استقلال احترام می‌گذارم. آنها بزرگ و عزیز من هستند و هیچ جوابی برای انتقادات آنها ندارم.
مربی اسبق تیم فوتبال سایپا تصریح کرد: استراماچونی یک مربی بزرگ است که در ایتالیا و لیگ معتبر کالچو مربیگری کرده و به طور حتم توانایی‌های فنی زیادی دارد که می‌تواند برای استقلال مثمر ثمر بوده و این تیم را به جایگاهی که شایسته نام بزرگش است برساند.
مربی جدید گلرهای استقلال در خصوص جدایی رحمتی از این تیم تاکید کرد: رحمتی یکی از بهترین دروازه بان های فوتبال ایران است که برای استقلال زحمات زیادی کشیده و برای همیشه در اذهان هواداران باقی می‌ماند. او پیش از اینکه من به استقلال بیایم جدا و به پدیده پیوست. البته باید بگویم اگر کمی زودتر به استقلال می آمدم مانع جدایی او می شدم.

وی در خصوص احتمال جذب حسین منادی دروازه بان فصل گذشته سایپا اظهار داشت: این موضوع شایعه است و هنوز تصمیمی در اینباره گرفته نشده است.
غلامپور در پایان گفت: برای انتخاب دروازه بان دوم استقلال وسواس زیادی داریم، استقلال امسال در سه جام حضور دارد و باید گلری را به خدمت بگیریم که از نظر فنی هم سطح با سید حسین حسینی بوده و بتواند با وی رقابت کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =