سرپرست تراکتورسازی: با کمک هواداران حواشی را از تیم دور می کنیم

تبریز-ایرنا- سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: با کمک و همت هواداران اصیل، خونگرم و فهیم تلاش خواهم کرد حواشی را از این تیم بزرگ و پرهوادار دور کنم.

احد شیخ لاری روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: هواداران باید مثل همیشه پشتیبان تیم خود باشند تا با تلاش‌های کادرفنی که در رأس آنها کسی مثل دنیزلی با سوابق درخشان و تجارب کافی قرار گرفته است و کوشش بازیکنان لیگ برتر فصل آینده را قوی‌تر از سال‌های قبل آغاز کنیم.

وی اظهار داشت: هواداران نجیب و وفادار تراکتور باید به عنوان یار دوازدهم پشتیبان تیم خود باشند و اجازه ندهند تیم دچار حواشی شود و البته در برابر برخی مسائل هوشیاری به خرج دهند تا با کمک همدیگر بتوانیم به موفقیت‌های روز افزونی برسیم.

شیخ لاری اضافه کرد: بنده نیز به عنوان برادر کوچک در کنار هواداران تراکتورسازی هستم تا دست در دست هم داده و بتوانیم مسائل را کنترل کرده و مسیر موفقیت‌های آینده را هموار کنیم.

وی با کسب اجازه از حسن آذرنیا سرپرست قبلی تیم تراکتورسازی، گفت: من برای اینکه در مجموعه تیم مثمرثمر باشم این مسئولیت را قبول کرده‌ام و تلاش می‌کنم برای رسیدن به اهداف مدیریت باشگاه هر آنچه در توان دارم در طبق اخلاص قرار دهم‏‬ و ادامه دهنده راه و روش آذرنیا باشم.

سرپرست جدید تیم تراکتورسازی تبریز ادامه داد: از مالک و مدیریت باشگاه بزرگ تراکتورسازی نیز تشکر کنم که به فکر پیشکسوتان تیم هم هستند و این فرصت را به من دادند که در خدمت تیم محبوبم باشم.

به گزارش ایرنا، شیخ لاری متولد سال ۱۳۳۹ در محله قدیمی چرنداب تبریز است که سابقه عضویت در تیم‌های تراکتورسازی، ماشین سازی، ‬ایدم‏، ‬استقلال رشت و تیم‌های مختلف ملی در رده‌های گوناگون را در دوران بازیکنی دارد.

وی از جمله مهاجمان خوش استیل و فرصت طلب فوتبال ایران و آذربایجان بود که بازی‌های زیبایش در دهه ۱۳۶۰ در تیم منتخب آذربایجان شرقی چشم‌ها را به خود خیره می‌کرد که بر همین اساس به مارادونای آذربایجان ملقب شد.

مربیگری در تیم‌های تراکتورسازی، ماشین سازی، شهرداری تبریز، مس سونگون، شهید قندی یزد، برق تهران و شهرداری اردبیل از جمله سوابق مربیگری شیخ لاری است.

۳۰۳۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =