۳۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۳
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83362489
۰ نفر

برچسب‌ها

جهاد دانشگاهی خدمتگذار جهادی در علم و فرهنگ است

همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: جهاد دانشگاهی منشا خدمتگذاری در علم و فرهنگ کشور است و تنوع خدمات دهی این نهاد نشاط آدمی را به دنبال دارد.

حجت الاسلام حبیب الله شعبانی موثق روز پنجشنبه در آئین اختتامیه گردهمایی رؤسای واحدهای جهاد دانشگاهی کشور در همدان اظهار داشت: فعالان جهاد دانشگاهی اهل علم و جهاد هستند و خدمات شایانی به جامعه دارند.

وی اضافه کرد: جهاد دانشگاه به خوبی توانسته در عرصه فرهنگی و علمی فعالیت های گسترده داشته باشد که نشان می دهد که این نهاد دانشگاهی اهل علم و فرهیختهاست.

امام جمعه همدان با تمجید از احداث ساختمان جامع زنان در نقطه ای از بطن شهر همدان گفت: تصور می کردم که برای حضور در این مراسم به نقاط بالای شهر می رویم و اکنون بسیار خوشحالم که این مرکز در بطن جامعه ایجاد شده است.

وی افزود: دسترسی جامعه به ویژه قشر مستضعف به امکانات خدمت ارزنده ای است که به تحقق عدالت نزدیک می شود.

رئیس جهاد دانشگاهی همدان نیز در این مراسم گفت: امروزه این نهاد در عرصه های علمی و فرهنگی دستاوردهای مهمی را ایجاد کرده است.

اکبر اسدی افزود: این مرکز در عرصه های مختلف فرهنگی، علمی و فناوری فعالیت های چشمگیری داشته و علاوه بر ایجاد اشتغال، خدمات شایانی به مردم داریم.

وی خدمات دهی در پژوهشکده رویان، ایجاد مرکز تخصصی سفال و سرامیک و کیلینیک خانواده را از مهمترین اقدامات جهاد دانشگاهی همدان عنوان کرد.

۷۵۲۰/۲۰۹۰

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =