تاکید جامعه روحانیت و احزاب ولایی بر وفاق حداکثری

تهران-ایرنا- جامعه روحانیت مبارز و تشکل های ولایی و ارزشی در پنجمین نشست مشترک خود بر وفاق حداکثری در قبال مسائل گوناگون کشور و نیز انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی تاکید کرده و راهکارهای آن به بحث و تبادل نظر گذاشتند.

پنجمین نشست هم اندیشی جامعه روحانیت مبارز با احزاب و تشکل های ولایی و ارزشی روز پنج شنبه ۳۰ خرداد ماه در محل جامعه روحانیت مبارز برگزار شد. در این نشست که در ادامه جلسات گذشته و با حضور دبیران احزاب و تشکل های ارزشی و انقلابی تشکیل شد موضوع وحدت و انسجام این جریان و دستیابی به وفاق حداکثری در قبال مسایل گوناگون کشور و نیز انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در ابتدای این نشست آیت الله موحدی کرمانی، رییس جامعه روحانیت مبارز، با تاکید بر اینکه ما به دنبال وحدت مبتنی بر ارزشها هستیم بر پرهیز از تعصب گروهی و سهم خواهی گروهی به عنوان یک آفت و خطر بزرگ اشاره کرد و افزود: صراط مستقیم انقلاب اسلامی، خط ولایت و رهبری است.

در ادامه، اعضا و دبیران و نمایندگان تشکل ها و احزاب به تبادل دیدگاه های خود در مسایل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور پرداختند و مساله وحدت را یک نیاز و اصل اساسی در توفیق فعالیت ها و برنامه های خود عنوان نمودند.

دستیابی به وفاق حداکثری، تشکیل کمیته دعوت از تمام تشکل های ارزشی و ولایتمدار به عنوان اقدامی فراگیر و عملیاتی و تجمیع همه اجزا و عناصر جریان ارزشی و انقلابی حول کانون جامعه روحانیت مبارز در زمره مهم ترین موضوعات و محورهایی بودند که از سوی حاضران طرح و مورد تاکید قرار گرفتند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha