وزیر راه و شهرسازی قول مساعد برای تامین اعتبار محور سامن _ بروجرد داد

همدان- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی در بازدید از طرح چهارخطه محور سامن - بروجرد در حوزه ارتباطی شهرستان ملایر قول مساعد داد اعتبار لازم برای تکمیل این طرح تامین شود.

محمد اسلامی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از محور سامن - بروجرد به خبرنگار ایرنا گفت: این محور برای ما اولویت دارد و در حال حاضر از منابع داخلی برای روند اجرایی آن هزینه می شود.

وی با بیان اینکه این طرح ردیف و بودجه مصوب ندارد، افزود: در این بازدید مقرر شد استاندار همدان از منابع استانی و وزارت راه و شهرسازی از منابع داخلی برای تکمیل ادامه مسیر هزینه کند.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: پیمانکار طرح نیز باید تلاش کند تسهیلات بگیرد و ما نیز این تسهیلات را تعهد می کنیم.

اسلامی در باره طرح راه آهن همدان - ملایر نیز ادامه داد: هم اکنون این طرح در حال اجرا است و قطعه باقیمانده آن تا چند هفته آینده به مناقصه می رود و پیمانکار طرح مشخص می شود.

به گزارش ایرنا، وزیر راه و شهرسازی در سفر یک روزه خود به استان همدان پس از کلنگ زنی چهارخطه محور ملایر به آورزمان از محور سامن به بروجرد بازدید می کند.

بهره برداری از بلندترین برج مراقبت شرکت فرودگاه های کشور در فرودگاه همدان، بازدید از روند اجرایی راه آهن همدان به ملایر، بازدید از ایستگاه راه آهن همدان و آغاز عملیات اجرایی اتصال راه آهن ملایر - کرمانشاه به نهاوند از دیگر برنامه های وزیر راه و شهرسازی به استان همدان است.

طول محور سامن به بروجرد ۱۵ کیلومتر است که ۹ کیلومتر آن سال ۹۶ زبر بار ترافیک رفت و ۶ کیلومتر آن باقیمانده است.

۷۵۲۸/‏۲۰۹۰

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =