۳۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۲
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83362410
۰ نفر

برچسب‌ها

دادستان مرکز گیلان: زن هنجارشکن در رشت، در بازداشت بسر می برد

رشت - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان گفت: زن هنجارشکن که در شهر رشت بدون حجاب اقدام به اعمال منافی عفت در خیابان می‌کرد، توسط نیروی انتظامی دستگیر و به دادسرا معرفی شد.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام علی مصطفوی نیا روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران در رشت با اشاره به بازداشت زنی که در یکی از خیابان‌های شهر رشت، اقدام به اعمال منافی عفت کرده بود، افزود: این زن که با وجود تذکر مردم برای رعایت شئونات، به اقدامات هنجارشکنانه خود اصرار می‌ورزید، پس از ورود نیروی انتظامی نیز از دستور پلیس سرباز زد.

وی ادامه داد: با ادامه این رفتار مجرمانه از سوی او، نیروی انتظامی این فرد را دستگیر و به مرجع قضائی معرفی کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان اضافه کرد: این شخص در حال حاضر با دستور مقام قضائی در بازداشت به سر می‌برد و پرونده برای رسیدگی به شعبه بازپرسی ارجاع شده ضمن آنکه تکمیل تحقیقات و شناسایی سایر متهمان در اختیار مرجع انتظامی است.

طی چند روز گذشته فایل ویدئویی از رفتار خارج از شئونات یک زن که گفته می‌شود اهل استان گیلان نیز نبوده، در یکی از خیابان‌های شهر رشت در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد که بازتاب‌های زیادی داشت. حرکت‌های غیرطبیعی این زن، ترافیک زیادی در آن منطقه ایجاد کرد که در نهایت، با حضور مأموران نیروی انتظامی، او دستگیر شد.

۷۲۹۶/‏۲۰۰۷/‏

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =