تقاطع شهید الله دادی چهارمین پروژه افتتاح شده در دوره جدید شهرداری کرمان است

کرمان - ایرنا - شهردار کرمان گفت: پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید الله دادی موسوم به پل ابوذر چهارمین پروژه بزرگ شهری افتتاح شده در دوره جدید شهرداری کرمان است.

به گزارش ایرنا، سیدمهران عالم زاده روز پنجشنبه در آیین افتتاح تقاطع غیرهمسطح شهید الله دادی شهر کرمان از قرارگاه خاتم و موسسه شهید رجایی به دلیل اجرای پروژه های عمران شهری در کرمان تقدیر کرد و افزود: شورای شهر، شهرداران و استانداران قبلی زمینه اجرای پروژه های شهری را در کرمان فراهم کرده‌اند که جای تقدیر دارد.

وی با اشاره به گذشتن مدت زمان ۱۷ ماه از آغاز به کار دور جدید شهرداری کرمان اظهار داشت: به ازاری هر پنج ماه شاهد افتتاح یک پروژه جدید عمرانی در شهر کرمان بوده‌ایم.

عالم زاده تصریح کرد: قرار شد به جای موازی کار کردن، پروژه ها به صورت موردی و تک به تک اجرا شود و به اتمام برسد.

وی گفت: ارتقا کیفیت حمل و نقل درون شهری یکی از اقدامات انجام شده در شهرداری کرمان است لذا از ۷۰ دستگاه خودرو از رده خارج شهرداری حدود ۳۵ دستگاه بازسازی و وارد مدار شده است.

وی با اشاره به اهمیت جلب رضایت مردم تصریح کرد: ۲۰ بوستان محلی طی سال گذشته در کرمان به بهره برداری رسید و رضایت نسبی مردم در این بخش جلب شده است.

وی به احداث پروژه پارک گردشگری کرمان اشاره کرد و افزود: این طرح در جنوبشرق کشور منحصر به فرد و با مشارکت استانداری در حال اجرا است.

شهردار کرمان گفت: در نظر داریم میدان شورا و میدان ارگ شهر کرمان به پیاده راه تبدیل شود.

وی تاکید کرد: عمده درآمد شهرداری در زمینه تامین هزینه نیروهای شهرداری صرف می شود و ظرف چند ماه اخیر حدود ۲۷۰ نفر از نیروهای این مجموعه بازنشست شده اند.

عالم زاده به برگزاری جشنواره تابستانی بیست بیست کرمان از ۲۰ مرداد تا ۲۰ شهریور اشاره و تصریح کرد: همدلی بسیار خوبی بین شهرداری و شورای شهر کرمان وجود دارد و در این دوره موضوعات کارشناسی شده در شورا رای آورده و تصویب شده و این همدلی کم سابقه است.

شهردار کرمان افزود: حضور استاندار کرمان نیز به شهردار ی کمک کرده و ۲۰ میلیارد تومان از منابع استانی به منظور پایش تصویری کرمان هزینه شده است.

وی تاکید کرد: فضای خوبی برای کار کردن در شهرداری کرمان وجود دارد و می خواهیم برای مردم منشا خدمت باشیم.

۳۰۲۹

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =