۳۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۱۲
کد خبرنگار: 1615
کد خبر: 83362311
۰ نفر

برچسب‌ها

خدمات قوه قضائیه به مردم بازگو شود

گناوه-ایرنا- امام جمعه دیلم گفت: هفته قوه قضائیه فرصت مغتنمی است تا ضمن تجلیل و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، خدمات و عملکرد این قوه برای مردم بیان شود.

حجت الاسلام سید ابوالحسن حسینی بوشهری روز پنجشنبه در دیدار رئیس دادگستری، قضات، کارمندان، دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان به مناسبت هفته قوه قضائیه افزود: قوه قضائیه از ابتدای انقلاب تاکنون روند رو به رشدی داشته و به عنوان یکی از قوای سه گانه منشأ خدمات زیادی برای کشور بوده است.

وی اظهار کرد: دستاوردهای قوه قضائیه با رویکردی که رئیس جدید آن برعهده دارد مردم را نسبت به این قوه بیش از پیش امیدوار ساخته است.

رئیس دادگستری دیلم گفت: قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قراردادن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به عنوان رکن اساسی نظام، مسئولیت خطیر و حساسی در تحقق عدالت را در جامعه برعهده دارد.

مهدی بهشتیان افزود: شهید بهشتی و یارانش با نثار خون خود، اسلام و انقلاب را بیمه و پایه‌های نظام را مستحکم و مسیر روشنی را فرا روی دوستداران و عاشقان انقلاب گشود.

وی بیان کرد: هفته قوه قضائیه فرصت مغتنمی برای یادآوری جنایتکاری‌های منافقین کوردل و به نمایش گذاشتن دستاوردهای انقلاب، شهیدان و محکوم کردن توطئه‌های استکبار جهانی است.

بهشتیان گفت: مردمداری، اجرای قانون صلح و سازش و رفع منازعات، برخورد قاطع با مجرمان و قانون شکنان، روان سازی

دراجرای احکام و خدمات رسانی به شهروندان از هدف های اصلی دستگاه قضایی است.

دادستان عمومی و انقلاب دیلم با بیان اینکه امنیت و آرامش یکی از ارکان اساسی جامعه است گفت: هماهنگی، همکاری و تعامل دستگاه‌های اجرایی با دادگستری می‌تواند موجب آرامش بیشتر در جامعه و فضای امنیت را دو چندان کند.

احمد دامی افزود: دادستانی این شهرستان در راستای ارائه خدمات مطلوب برای رفاه و آسایش شهروندان و جامعه، کاهش جرایم و ناهنجاری‌های اجتماعی، رعایت موازین اسلامی و برخورد قانونی با متخلفان تلاش می کند.

شهرستان دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر قراردارد.

‏۶۰۴۷/‏۶۰۴۵/‏۶۱۶۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =