تیم های زاگرس شیراز و آذرخش تهران برای بقا در لیگ برتر فوتبال بانوان می جنگند

شیراز-ایرنا- دیدار تیم های زاگرس شیراز و آذرخش تهران در هفته بیست و یکم رقابت های فوتبال برتر بانوان کشور از حساسیت زیادی برخوردار است چرا که هر ۲ تیم در خطر سقوط قرار دارند و برای بقا به مصاف هم می روند.

این بازی برای شاگردان نگین پاکدل سرمربی تیم زاگرس که سختی های زیادی در لیگ برتر کشیده اند از اهمیت زیادی بر خوردار است و در صورتی که بتوانند با امتیاز تهران را ترک کنند خیالشان از بابت بقا در لیگ برتر راحت خواهد شد و کسب یک امتیاز هم نماینده فارس را در لیگ برتر نگه می دارد.

دیدار این ۲ تیم که در جدول رقابت ها در همسایگی یکدیگر و به ترتیب رده دهم و یازدهم قرار دارند، در صورتی که هر کدام از این ۲ تیم سقوط کنند استانشان سهمیه ای برای لیگ برتر فصل آینده نخواهد داشت از این رو احتیاط را پیشه خواهند کرد و بدنبال اشتباه حریف هستند.

استان های فارس و تهران در لیگ برتر فوتبال کشور که ۱۲ تیم شرکت دارند هر کدام یک نماینده دارند که این امر در این بازی به حساسیت آن خواهد افزود.

تیم زاگرس شیراز تنها تیمی است که در لیگ برتر و در یک فصل با ۲ نام شرکت کرده است، ابتدا این تیم با نام خلیج فارس شرکت کرد که با مشکلات مالی زیادی مواجه شد و سپس در هفته های پایانی هم تحت پوشش باشگاه لُران زاگرس درآمد تا بتواند از خطر سقوط بگریزد.

در صورتی که تیم زاگرس بازی خود را به تیم تهرانی واگذار کند، بازی هفته آخر این تیم هم حساس خواهد شد چرا که خطر سقوط را بیشتر حس خواهد کرد.

دیدار این دو تیم جمعه سیی و یکم خرداد ۹۸ در تهران برگزار می شود.

هم اینک تیم زاگرس شیراز با ۱۲ امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد و تیم آذرخش تهران هم با هفت امتیاز یازدهم است.

در بالای جدول هم شهرداری بم با ۵۸ امتیاز قهرمانی خود را مسجل کرده است، شهرداری سیرجان با ۵۱ امتیاز و سپاهان اصفهان هم با ۴۶ امتیاز به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند و تیم سپیدار مازندران هم سقوطش به دسته یک قطعی شده است و از بین تیم های پارس جنوبی، آذرخش تهران و زاگرس شیراز هم یک تیم به دسته یک سقوط می کند.

در رقابت های فوتبال برتر بانوان کشور ۱۲ تیم شرکت دارند و پس از انجام بازی های رفت و برگشت، ۲ تیم انتهای جدول راهی لیگ دسته یک می شوند.

۹۶۰۰ / ‏‬ ۱۸۷۶

اخبار مرتبط