سرپرست  فدارسیون والیبال : اردبیل میزبان خوبی برای مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان خواهد بود

اردبیل - ایرنا- سرپرست فدارسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به شرایط و امکانات خوب ورزشگاه رضازاده اردبیل این استان میزبان شایسته ای برای برگزاری هفته چهارم مسابقات لیگ ملت های جهان خواهد بود.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، افشین داوری در گفت و گویی خبری افزود: سالن رضازاده اردبیل برای برگزاری این مسابقات به صورت کامل آماده شده است، ظرفیت ورزشگاه اردبیل از ارومیه بیشتر بوده و از نظر امکانات و تجهیزات نیز شرایط مطلوب‌تری دارد.

وی با بیان اینکه در سالن‌های برگزاری مسابقات والیبال ظرفیت تماشاگر پایین است، اظهار کرد: تعداد زیادی از علاقه مندان نتوانسته اند بلیط مسابقات را تهیه کنند و از هموطنان درخواست می‌شود که بدون داشتن بلیط به ورزشگاه مراجعه نکرده و دست انمدرکاران را در برگزاری بهتر مسابقات یاری نمایند.

داوری به پیشینه تاریخی و فرهنگی اردبیل اشاره کرد و افزود: میزبانی اینگونه مسابقات می‌تواند علاوه بر رونق گردشگری در ایجاد اشتغال استان نیز مؤثر باشد و در طول این سه روز اردبیل روی آنتن‌های زنده جهان خواهد بود.

او به استعدادهای ورزشی اردبیل از جمله علی دایی و حسین رضازاده اشاره کرد و گفت: در کنار ورزش‌هایی مانند فوتبال، کشتی و وزنه برداری، برای والیبال هم ظرفیت‌های خوبی در این استان وجود دارد.

تیم ملی ایران روز جمعه ۳۱ خرداد با پرتغال، شنبه اول تیر با استرالیا و یکشنبه دوم تیر با فرانسه بازی می‌کند. بازی‌های تیم ملی ساعت ۱۸.۳۰ برگزار می‌شود.

بلیط دیدارهای تیم والیبال جمهوری اسلامی ایران در هفته چهارم لیگ ملت‌های جهان که از سه روز گذشته به صورت اینترنتی فروخته می‌شد در همان دقایق اولیه به فروش رسیده است.

۶۰۱۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =