روزانه ۱۷۰۰ دستگاه خوردو کالاهای اساسی را از بندر امام بارگیری می‌کنند

خرم آباد – ایرنا - معاون دفتر حمل و نقل کالا سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور گفت: روزانه یکهزار و ۷۰۰ دستگاه ناوگان باری کشور ، کالاهای اساسی را از مبدأ بندر امام (ره) بارگیری و به سایر نقاط کشور منتقل می‌کنند.

به گزارش ایرنا، مهرداد حمدالهی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از پایانه بار و مراکز معاینه فنی استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به شرایط کشور و تحریم‌های ظالمانه دشمنان، بارگیری و انتقال کالاهای اساسی مورد نیاز مردم از بنادر به ویژه بندر امام خمینی (ره) از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

وی افزود: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ضمن تسریع در فرآیند اعلام بار و بارگیری در بندر امام (ره)، مشوق‌هایی نظیر واریز ۵۰ درصد تنخواه سوخت، افزایش ۳۰ درصدی مازاد بر سهمیه سوخت به ازای پیمایش، اختصاص ۴۰ لیتر روغن با نرخ مصوب دولتی به ازای هر سه هزار کیلومتر پیمایش برای رانندگانی که از مبدأ بندر امام بارگیری می‌کنند، در نظر گرفته است.

معاون دفتر حمل و نقل کالا سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: معاونت حمل و نقل استان لرستان به عنوان استان معین در مدیریت ناوگان تحت پوشش و بارگیری کالاهای اساسی در پایانه بار بندر امام موفق عمل کرده است.

۳۲۱۰/‏۶۰۶۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =