فرماندار مراغه: انجمن حمایت از زندانیان مشکلات خانواده های زندانی را برطرف کند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: انجمن حمایت از زندانیان مراغه یکی از انجمن‌های فعال و برتر آذربایجان شرقی در زمنیه حمایت از زندانیان و حل مشکلات خانواده‌های آنان است و باید زمینه را برای حل مشکلات خانواده های زندانی فراهم سازد.

به گزارش ایرنا، حمید شکری روز پنج شنبه در جلسه انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان گفت: این انجمن با هدف کمک به آزادی زندانیان مالی و رسیدگی به وضعیت معیشتی و مشکلات خانوادگی آنان تشکیل شده است.

وی افزود: انتظار می‌رود مردم و مسئولان با حمایت همه جانبه از انجمن حمایت از زندانیان برای برطرف کردن مشکلات زندانیان و خانواده آنان تلاش کنند.
وی با اشاره به اینکه خانواده زندانیان را به مثابه خانواده خود تلقی می‌کنیم و در خدمتگزاری هیچ منتی بر آنان نداریم، افزود: این یک اصل مسلم در خدمت رسانی است و حتی به عنوان یک وظیفه در انجمن‌های حمایت زندانیان محسوب می‌شود.
شکری اضافه کرد: خیران و انجمن حمایت از زندانیان نقشی بسیار بزرگ در کاهش آسیب‌های اجتماعی و رسیدگی به مشکلات خانواده زندانی دارند و مسئولان شهرستان‌ها باید از این انجمن‌ها به عنوان یک تشکل مهم مردمی حمایت کنند.
وی گفت: کمک به انجمن حمایت از زندانیان شهرستان و حل مشکلات خانواده زندانیان شهرستان از برنامه‌های فرمانداری مراغه است.
شکری افزود: رسیدگی به خانواده زندانی باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی و بهبود وضعیت خانواده زندانیان خواهد شد.
به گزارش ایرنا، بیش از ۴۵۰ خانوداه زندانیان شهرستان‌های مراغه و عجب شیر و تعدادی از خانواده‌های زندانیان سایر شهرهای ایران که در زندان مراغه هستند از کمک‌ها و مساعدت‌های انجمن حمایت از زندانیان مراغه بهره مندند.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع شده است.
۳۰۷۷/‏۹۸۸۰

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =