ادعای پیمانکاران پروژه ساختمان دانشگاه امیرالمومنین اهواز (ع) خلاف واقع است

اهواز - ایرنا-- روابط عمومی دانشگاه امیرالمومنین در اطلاعیه ای ادعای پیمانکاران پروژه ساختمان دانشگاه امیرالمومنین (ع) اهواز را خلاف واقع عنوان کرد.

به گزارش پنجشنبه ایرنا به نقل از دانشگاه امیرالمونین اهواز (ع)، پیرو تجمع غیرقانونی تعداد محدودی افراد با حمل پلاکاردهایی محتوی شعارهایی علیه دانشگاه امیرالمومنین (ع) با ادعای طلب مالی پیمانکار ساختمان از دانشگاه به اطلاع می رساند؛ موضوع در چندسال گذشته در محاکم قانونی ازطریق شکایت پیمانکار مدعی، علیه یکی ازکارکنان سابق دانشگاه (مسئول عمرانی سابق دانشگاه) که با او نیز اختلافات شخصی مالی غیرمرتبط با دانشگاه داشته، مورد رسیدگی قرارگرفته و دادگاه با بررسی مدارک و مستندات پرداختی ها و انجام کارشناسی حکم به عدم صحت ادعا و بطلان آن صادر کرده است.

از این رو برای تنویر افکار عمومی به دلیل آنکه طرح موضوع در فضای مجازی به صورت یکطرفه موجب تشویش افکارعمومی و به زیر سوال بردن حیثیت دانشگاه و روحانیت معزز و خوراک تبلیغاتی برای بیگانگان و فرصت طلبان و بدخواهان شده است؛ دانشگاه حق قانونی خود می داند از طریق مراجع قضایی موضوع را پیگیری نماید.

دانشگاه امیرالمومنین (علیه السلام) بر این باور است که محل رسیدگی به دعاوی حقوقی، محاکم قانونی است و نه کف خیابان و با شیوه های جنجالی واهانت آمیز که سبب هتک حرمت دانشگاه و سوء استفاده دشمنان گردد.

مسئول سابق عمران دانشگاه نیز طی تماسی آمادگی خود برای ارائه مدارک و مستندات پرداختی ها و پاسخگویی به این ادعا را اعلام کرده است.

بنابریان گزارش، در چند روز گذشته چند تن از پیمانکاران پروژه ساختمان دانشگاه امیر المومنین به دلیل آنچه عدم تسویه حساب دانشگاه با آنها عنوان شده بود، مقابل ساختمان دانشگاه امیر المومین تجمع کردند.

دانشگاه امیرالمومنین (ع) اهواز در سال ۸۷ فعالیت خود را در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری آغاز کرد.
این دانشگاه در مقطع کارشناسی دارای رشته های فقه و حقوق اسلامی، اقتصاد اسلامی، تاریخ اسلام، علوم قرآن و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی، در مقطع کارشناسی ارشد دارای رشته های فقه و مبانی حقوق اسلامی، زبان و ادبیات عرب، علوم قرآن و حدیث، کلام شیعه و در مقطع دکتری دارای رشته های فقه و مبانی حقوق اسلامی و کلام شیعه است.

۹۸۸۷/۳٠۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =